Brian Johnson Čistá hodnota

Kolik stojí Brian Johnson Worth?

Čistá hodnota Briana Johnsona: 90 milionů $

Čistá hodnota Briana Johnsona: Brian Johnson je anglický zpěvák a textař nejlépe známý jako vedoucí zpěvák australské rockové skupiny AC / DC, který má čistou hodnotu 90 milionů dolarů. Když Bon Scott zemřel, Johnson se stal třetím vedoucím zpěvákem kapely AC / DC. Jeho příspěvky pro kapelu mu vynesly uvedení do rokenrolové síně slávy v roce 2003. Johnson však z této pozice nakonec odstoupil v roce 2016 s odvoláním na sluchové problémy. Ačkoli veřejně prohlásil, že pouze zastavuje své turné, mnoho lidí interpretovalo tento krok jako odchod do důchodu. Když se v roce 2020 vrátil se svými spoluhráči z AC / DC, Johnson dokázal fanouškům, že se mýlili, a oznámil, že vydají další album s názvem „Power Up“.

Před spoluprací s AC / DC byl Brian zakládajícím členem rockové skupiny Geordie. Ačkoli skupina měla několik úspěšných singlů, Johnson skutečně zažil úspěch hlavního proudu až po vstupu do AC / DC v roce 1980. To se ukázalo jako chytré rozhodnutí pro kapelu i Johnsona, protože krátce poté, co se připojil, vydali album „Back in Black“. Podle většiny odhadů je album „Back in Black“ druhým nejprodávanějším albem všech dob.

Časný život: Brian Francis Johnson se narodil 5. října 1947 v Dunstonu v hrabství Durham v Anglii. Brian, vychovávaný po boku čtyř mladších sourozenců anglickým otcem a italskou matkou, začal hrát hudbu ve velmi mladém věku. Připojil se k místnímu církevnímu sboru, aby zdokonalil své hlasové dovednosti, a také se objevil v televizním představení. Po stopách svého otce (seržant major v britské armádě) působil Johnson v mladém věku také u výsadkového pluku územní armády.

Kariéra: Brian Johnson zahájil svou rockovou kariéru s málo známou kapelou zvanou Gobi Desert Canoe Club. Poté hrál v 70. letech s kapelou Fresh a poté hrál s kapelou Jasper Hart Band. Během tohoto období začal hrát různé softrockové písně a několik členů kapely Jasper Hart Band založilo Geordieho. Během tohoto období Brian vydal první hit s názvem „I Can't Forget You Now“. Trať se ukázala být jediným pozoruhodným sólovým úsilím jeho kariéry.

Poté, co Bon Scott zemřel, se přeživší členové AC / DC rozhodli pokračovat s kapelou, protože měli pocit, že Scott by nechtěl, aby přestali. Ačkoli byli různí zpěváci považováni za náhradu jejich frontmana, Brian Johnson se ukázal jako nový vedoucí zpěvák. Před příchodem do kapely byl velkým fanouškem AC / DC. Poté, co během konkurzu zapůsobil na ostatní členy kapely, Johnson s nimi okamžitě začal spolupracovat na albu „Back in Black“. Album bylo masivně úspěšné z komerčního hlediska.

Nakonec Brian přestal psát texty pro alba AC / DC. Tvrdil, že mu „došly slova“ a že ho nebaví tlak na psaní písní. V roce 2016 Johnson opustil kapelu kvůli problémům se sluchem. Později vysvětlil, že by riskoval celkovou ztrátu sluchu, kdyby pokračoval s AC / DC.

Na rozdíl od všeobecného mínění Brian neztratil sluch v důsledku své hudební kariéry. Toto onemocnění zastavující kariéru bylo ve skutečnosti způsobeno automobilovým závodem. Johnson zjevně zapomněl nosit ušní zátky v jedné rase, což způsobilo prasknutí levého ušního bubnu. Axl Rose byl přijat, aby nahradil Briana po zbytek turné AC / DC v Severní Americe a v Evropě. Johnson se však ke skupině nakonec vrátil v roce 2018 a v roce 2020 skupina vydala nové album.

Brian Johnson Čistá hodnota

(Foto: Brendon Thorne / Getty Images)

Hudební divadlo: Brian Johnson byl od útlého věku vášnivým hudebním divadlem. V roce 2003 začal pracovat na vlastní hudební adaptaci Heleny z Tróje. Muzikál byl popsán jako produkce ve stylu „Les Miserables“ s minimálním dialogem. Řada prominentních zpěváků souhlasila s účastí na muzikálu, ale ve skutečnosti k němu nikdy nedošlo.

Jiné podniky: Mimo hudbu se Brian Johnson podílel na řadě dalších podniků, zejména v zábavním průmyslu. V roce 2004 vyjádřil postavu ve videohře „Call of Duty: Finest Hour“. V roce 2005 se objevil ve sportovním filmu Goal! V roce 2000 vydal Brian autobiografii „Rockers and Rollers“.

Johnson je také známý svou láskou k veteránům a závodění. V roce 2006 se zúčastnil reality show „The Race“. V roce 2009 Brian zaznamenal silný čas jako hvězda v automobilu za rozumnou cenu v kategorii „Top Gear“. V roce 2012 hudebník soutěžil v roce 2012 Rolex 24 v Daytoně. V průběhu let se zúčastnil řady dalších závodních akcí. V roce 2014 začal Johnson hostovat dokumentární seriál Cars That Rock s Brianem Johnsonem o kultovních automobilech.

Vztahy: V roce 1968 se Brian Johnson oženil se svou první manželkou Carol. Měli dvě děti v průběhu jejich vztahu, než se rozvedli na počátku 90. let. Brian se později oženil s jinou ženou jménem Brenda a pár žije v Sarasotě na Floridě.

Zdravotní problémy: V roce 2009 byl Brianovi diagnostikován Barrettův syndrom. To mělo za následek zrušení mnoha zájezdových závazků AC / DC. Barrettův syndrom může snadno vést k rakovině, ale lékaři byli schopni léčit tuto chorobu dříve, než se to stalo.

Nemovitost: V roce 2019 Brian Johnson daroval nadaci All Star Children's Foundation nemovitost ve výši 335 000 $. Když charita nemovitost prodá, veškerý výtěžek půjde na pomoc dětem léčit se z traumatu zneužívání dětí.

Brian Johnson Čistá hodnota

Brian Johnson

Čistá hodnota: 90 milionů $
Datum narození: 5. října 1947 (73 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Zpěvák, písničkář, skladatel filmových partitur, herec, textař
Státní příslušnost: Spojené království
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse