Ztráta Brada Garretta inspiruje nový léčebný program

Brad Garrett a Paul Ames jsou vystaveni v restauraci Islands v Las Vegas, jednom z jejich oblíbených strašidel. (Brad Garrett)Brad Garrett a Paul Ames jsou zobrazeni v restauraci Islands v Las Vegas, Paulově oblíbeném hangáru. (Brad Garrett) Paul Vames je vystaven ve VIP stánku v komediálním klubu Brada Garretta. Starší bratr jmenovce klubu provozoval operace a zajišťoval obsluhu zákazníků. (Linkedin)

Mezi jeho povinnosti jako generální ředitel Brada Garretta Comedy Club na MGM Grand, Paul Ames vždy doprovázel jmenovce klubu, když opouštěl nemovitost.

Když dosáhli vrcholu eskalátoru vedoucího z hotelové podzemní promenády, Ames běžně Garrettovi řekl: Až se příště vrátíte, zkuste být zábavní.

Garrett věděl, že to přijde, ale nikdy neodpověděl. Jen se zasmál. Rána byla rodinnou tradicí.rosie o donnell čisté jmění 2016

Paul byl Garrettův starší bratr, za ta léta vřelá a známá tvář v Garrettově klubu. Řídil operace a byl také charismatickým maitre d ‘, dapper gentlemanem, který zajišťoval, aby byli zákazníci spokojení a vlaky (a komiksy) jezdily včas.

Je smutné a neznámé ani pro mnoho návštěvníků Garrettova klubu, že Paul několik týdnů trpěl rakovinou slinivky, než odešel 7. května, necelý týden po jeho 64. narozeninách.

Paul byl typ ze staré školy, typ člověka, na kterém bylo toto město postaveno. Komiks, který přichází do klubu, má pocit, že je to oáza, a to hlavně kvůli Paulovi, řekl Garrett během rozhovoru minulý týden. Měl skvělý pohled na život, skutečný člověk, který miloval komiksy, rád vtipkoval. Říkali jsme si: „Pokud někdo z nás onemocní, nenech mě trpět. Vezměte mě (vyčerpávajícího) ven. ‘

Ames byl určitě klasickou postavou Vegas, uhlazenou osobností ve stylu Davida Nivena s nakažlivým úsměvem, který vám potřásl rukou a obejmul vás všechny najednou. Ames měl nyní vzácnou vlastnost pamatovat si jména všech, které pozdravil u dveří klubu. Nebylo neobvyklé, že usadil pár do VIP kabiny a poté se o několik minut později vrátil se dvěma taškami úředníka Brad Garrett Comedy Club Carmel Corn na domě!

Ames strávil poslední dny v Nathan Adelson Hospice v Las Vegas. Garrett, dlouholetý zastánce Nathana Adelsona a hostitele jeho každoročního galakoncertu, zajišťuje, že dědictví jeho bratra je řádně označeno tím, že pomáhá spustit program Paws For Paul - The Paul Ames Pet Therapy Program.

Paws For Paul, který ctí vášeň a obhajobu zvířat, založil Garrett a Nathan Adelson, prezident a generální ředitel Carole Fisherová.

Program umožňuje návštěvy terapie domácími mazlíčky v lůžkových jednotkách zařízení a pečovatelských domech; venčení psů, výměna boxů pro kočky a čištění domácího odpadu pro domácí pacienty; koupání a péče o domácí zvířata; a pomoc při zajišťování jídla, zásob a nějaké veterinární péče o domácí mazlíčky pacientů. Časovou osu pro spuštění programu je ještě třeba určit (klikněte tady informace a jak podpořit).

Paul měl ve svých psech tolik pohodlí, i když byl velmi nemocný, řekl Garrett s odkazem na „záchrany smíšených plemen, Jessie a Stella. Po celou tu dobu měl stále strach o své psy. Byla to velmi, velmi emocionální věc.

je starý muž stále na hvězdách pěšce

Na závěrečné procházce jednoho z bratrů ven z klubu, řekl opět Garrettovi: Příště se vrať, zkus být zábavný. A Garrett se obrátil na svého bratra a řekl: Bez tebe bych nic z toho nedokázal.

Nikdy předtím jsem to neřekl, řekl Garrett, ale byla to pravda.