Bow Wow Čistá hodnota

Kolik stojí Bow Wow Worth?

Čistá hodnota Bow Wow: 1,5 milionu $

Čistá hodnota Bow Wow: Bow Wow je americký rapper a herec, který má čistou hodnotu 1,5 milionu dolarů. Bow Wow se stal významným fenoménem v hudebním světě, když vydal své debutové album ve věku 13 let. V té době byl znám jako „Lil“ Bow Wow. Po úspěchu v hudebním světě se Bow Wow pustil do herectví.

Časný život: Skutečné jméno Bow Wow je Shad Gregory Moss a narodil se 9. března 1987 v Columbusu ve státě Ohio. V šesti letech psal své vlastní rapy pod jménem „Kid Gangsta“. Rané vlivy během Mossovy výchovy zahrnovaly skupiny jako N.W.A. Během této doby dostal Bow Wow příležitost vystoupit na jevišti v Los Angeles. Snoop Dogg byl ten den v davu a sledoval, jak na něj mladý rapper působil. Ti dva se setkali po koncertě a Snoop Dogg nazval Mosse „Lil“ Bow Wow. Jméno se zaseklo.

Kariéra: V tuto chvíli ještě Snoop Dogg nevydal debutové album a pozval Lil 'Bow Wow, aby se představil v jedné ze skladeb. Album „Doggystyle“ vyšlo koncem roku 1993. Lil „Bow Wow vystupoval ve skladbě„ Gz and Hustlas “, což byla jeho první zkušenost s profesionální hudbou. Později téhož roku se poté objevil na „The Arsenio Hall Show“ a díky tomu se stal známým.

Uplynulo pět let, než se setkal s Jermaine Dupri, producentem, který se osobně zajímal o formování jedenáctiletého dítěte na hotový výrobek. Po vytvoření skladby, která byla uvedena na soundtracku k filmu „Wild Wild West“ v roce 1999, byl Lil 'Bow Wow připraven vydat své debutové album jako třináctiletý v roce 2000. Album se jmenovalo „Beware of the Dog, a zahrnovalo hity jako „Bounce With Me“ a „Bow Wow“. Snoop Dogg vystupoval na druhé trati, která trumfla v hitparádách a pokračovala ve vztahu mezi dvěma rappery. Album si vedlo mimořádně dobře vzhledem k tomu, že to byl debut Lil 'Bow Wow a za pouhý rok se ho prodalo přes 2 miliony kopií. Z alba se nakonec prodalo více než 3 miliony kopií, což je více než dost na to, aby získal svůj platinový status.

Lil 'Bow Wow udělal v roce 2002 dva významné kroky: změnil si jméno na „Bow Wow“ a vydal své druhé album „Doggy Bag“. Na otázku, proč si změnil jméno, Bow Wow vysvětlil, že je příliš mnoho rapperů s předponou „Lil“, a měl také pocit, že stárne. 'Doggy Bag' si vedl dobře, vyvrcholil na jedenáctém místě Billboard Top 200 a znovu získal platinovou certifikaci. Na albu byly skladby jako „Take Ya Home“. Další pozoruhodnou skladbou od Bow Wow v roce 2002 byla skladba „Basketball“, která se objevila na soundtracku „Like Mike“.

Todd Williamson / Getty Images

V roce 2003 vydalo Bow Wow album „Unleashed“ a toto album obsahovalo spolupráci umělců jako Birdman, Mario a Amerie. Album přijalo protichůdné recenze, ačkoli to vyvrcholilo u čísla tři na vývěsní tabuli Top 200 a během prvního týdne se prodalo 129 000 jednotek. Další album Bow Wow bylo „Wanted“ v roce 2005 a toto album představovalo řadu spolupracujících umělců, včetně Omariona. 'Wanted' fungoval podobně jako 'Unleashed `` debutoval u čísla tři na Billboard Top 200 a prodal 120 000 kusů v prvním týdnu. „Cena slávy“ brzy následovala v roce 2006 a zahrnovala Chrisa Browna a T-Pain. Toto album debutovalo na šestém místě v žebříčku Billboard Top 200 a během prvního týdne se prodalo působivých 262 000 kopií.

Poté, co v roce 2007 spolupracoval s Omarionem na vytvoření společného alba, vydal Bow Wow v roce 2009 album „New Jack City II“. Toto bylo první z alb Bow Wow, které obsahovalo varování pro rodiče, protože zkoumalo témata, jako je užívání drog. Ten rok také podepsal smlouvu s Cash Money Records. To se ukázalo jako začátek konce pro Bow Wow - alespoň pokud jde o jeho hudební kariéru. I když vystupoval na skladbách různých jiných umělců a vydal mixy v průběhu příštích několika let, neustále oznamoval a poté odkládal své další album - které nikdy nepřišlo. Nakonec Bow Wow změnil svůj rapový přezdívku zpět na své skutečné jméno Shad Moss. Také by opustil Cash Money Records, aniž by s nimi vydal nějaké album.

I když později podepsal smlouvu s nahrávací společností P. Diddyho, Bad Boy Records, poté oznámil, že po dalším vydání alba odejde z rapu. V roce 2019 byli fanoušci zklamáni, že album stále ještě nebylo vydáno. Shad Moss však spolupracoval s Soulja Boy na mixu v roce 2016.

Kariéra herce / hostitele: Součástí úvah Bow Wow pro odstoupení od hudby bylo to, že jeho kariéra v hereckém / hostitelském světě se stále více zaměřovala. Bow Wow tedy hrál od začátku své hudební kariéry, počínaje debutovou rolí v roce 2002 jako Mike. Jedna z jeho nejpozoruhodnějších rolí byla ve filmu „Rychle a zběsile: Tokijský drift“. Zahrál si také v různých televizních pořadech, například „Smallville“ a „Entourage“.

Bow Wow si také užíval významnou kariéru jako televizní osobnost a hostitel. V roce 2013 se Bow Wow stal hostitelem BET 106 a Park. To bylo zrušeno v roce 2014. V roce 2016 zahájil Bow Wow australskou show „RnB Friday Nights“.

Právní a finanční záležitosti: V červenci 2011 Bow Wow odhalil, že po měsících popírání fámy zplodil se svou bývalou přítelkyní dítě jménem Shai. Během soudního sporu z října 2012 týkajícího se podpory dítěte pro Shai Bow Wow řekl soudci, že vydělává jen 4000 $ měsíčně a na běžném účtu má 1500 $. Nakonec mu bylo nařízeno zaplatit 11 500 $ na podporu zad a 3 000 $ měsíčně od tohoto okamžiku. O rok dříve TMZ zjistila, že Bow Wow dluží IRS více než 90 000 $. TMZ také odhalila, že v posledních několika letech Bow Wow údajně získal od různých věřitelů jak 200 000 $ Bentley, tak i 220 000 $ Ferrari. TMZ také tvrdí, že Bow Wow stále dluží 280 000 $ leasingové společnosti pro luxusní automobily.

Bow Wow Čistá hodnota

Bow Wow

Čistá hodnota: 1,5 milionu $
Datum narození: 9. března 1987 (34 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Hudební producent, herec, zpěvák, rapper, umělec, hostitel televizní show, hudebník, hudební umělec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse