Rodák z Boulder City záměrně zůstává bez povšimnutí na setu „La La Land“

Asistent rekvizity Kim Richey pózuje na La La LandAsistent rekvizity Kim Richey pózuje v Boulder City La La Landu v Santa Claritě v Kalifornii. Knihovna byla pojmenována podle ulice, kde rodák z Boulder City vyrostl. (Foto: Michael White) 'La La Land. I don’t know how many green items I bought for (Emma’s) character, Kim Richey says ...Ryan Gosling a Emma Stone se objeví ve scéně z filmu „La La Land“. Nevím, kolik zelených věcí jsem si koupil pro postavu (Emmy), říká Kim Richey, ale když se podíváte, je to jemné. ' Fotografický kredit: Dale Robinette Kim Richey pózuje s rekvizitním balónkem použitým ve fantasy sekvenci „La La Land“. (Foto: Matt Cavaliero) 'So Long, Boulder City, the play Emma StoneKim Richey je držitelkou jednoho z plakátů k seriálu „So Long, Boulder City“, kde postava Emmy Stone píše ve filmu „La La Land“. (Zdvořilost Kim Richey) 'So Long, Boulder City, the play Emma StoneKim Richey je držitelkou jednoho z plakátů k seriálu „So Long, Boulder City“, kde postava Emmy Stone píše ve filmu „La La Land“. (Zdvořilost Kim Richey)

Rád vtipkuji, že jsem nejlépe placeným číšníkem v Los Angeles. … V základním smyslu podporuji herce na place a ano, prostě jim něco předávám.

Kim Richeyová je o své kariéře asistentky pomocného mistra skromná. Rodák z Boulder City pracoval na vizuálně pozoruhodných filmech jako Inherent Vice a Ona. Na Kanceláři strávila období 4 až 6. A pozorovala skutečná pitvy filmu Will Smith Smith Otřes mozku.

Richeyho domácí a profesionální život se však střetly, když byla najata na práci na malém filmu částečně odehrávajícím se v Boulder City: La La Land.Pokud by si podle očekávání odnesla hlavní cenu na nedělních Oscarech, byla by to její druhá nejlepší vítězka obrázků po The Artist z roku 2012. Richey se však obřadu ani žádných přidružených večírků nezúčastní. Kdybych nebyla těhotná, možná bych měla více energie se obléknout, říká.

Cesta k filmům

Devětatřicetiletá Richey začala ve 13 letech pracovat v divadle a před druhým rokem přestoupila z Boulder City High School na nově otevřenou Las Vegas Academy. Věděla jsem, že jít na vysokou školu, že nechci skutečnou práci, říká. A vybral jsem si (USC) filmovou školu, aby můj život nebyl tak nudný. Nikdy bych nevěděl, kde bude můj další stůl.

Richey chvíli uvažoval o kariéře uměleckého ředitele. Poté ji prosili, aby si zkrátila dovolenou a stala se asistentkou pomocného mistra Superbadu 2007. Požádal jsem nejprve o přečtení scénáře, ale byla mi odepřena tato šance. … Kdybych si přečetla scénář, nevím, že bych si zahodila dovolenou, říká se smíchem. Ale to změnilo celou moji profesní dráhu, protože jsem přestal s uměleckou režií. Nikdy jsem se k tomu zájmu nevrátil.

Superbad bylo poprvé, kdy Richey spolupracoval s hvězdou La La Land Emmou Stone. Druhý přišel v roce 2011 v seriálu Crazy, Stupid, Love, v němž také hrál milostný zájem Stone’s La La Land, Ryan Gosling. Byla to zkušenost, která by přinesla velké dividendy, když se znovu sešli k hudební ódě spisovatele a režiséra Damiena Chazelle na Los Angeles.

Richey věděla, že bude pracovat na La La Landu asi měsíc, než uviděla scénář, ale až ve třetím konceptu, který dostala, Stoneova postava, aspirující herečka jménem Mia, pocházela z Boulder City.

Protože natáčení v jejím rodném městě nebylo možné, snažil jsem se jim dát nějaké pokyny, jak město vypadá, říká Richey. (Ale) nakonec si musí vybrat, co bude pro fotografování nejlepší.

Filmová verze knihovny Boulder City, která byla přes ulici od Miina domu a jejíž sbírka filmů ji inspirovala stát se herečkou, dostala název Del Prado Library podle ulice, na které Richey vyrostl. A přinesla některé ze svých ročenek, cen a memorabilií s tématem Nevady, aby oblékla Miainu dětskou ložnici. Jsou tam nenápadně, říká. Opravdu si jich nevšimnete.

Perfektní nálezy

jak dlouho budou neuvěřitelné 2 v kinech

Nebýt povšimnut, je v životě asistenta pomocného mistra opakujícím se tématem.

kolik vydělá addison rae

Nevím, kolik zelených věcí jsem si koupil pro postavu (Emmy), říká Richey, ale když se podíváte, je to jemné. ... Všimnete si toho, pokud začnete hledat, mnoho jejích předmětů je zelených a bylo to velmi účelné.

Zelená byla součástí barevného schématu, který Chazelle plánovala pro postavy, vysvětluje. Bral jsem to jako její nadějnou kreativitu a rozvoj jako umělec, protože zelená je barva přírody a plodnosti. Barva byla tak důležitá pro celkový vzhled La La Land, Richey říká, že navrhla nápojové lístky, aby rekvizity odpovídaly: Denní párty u bazénu představovala oranžové a purpurové nápoje, nápoje jazzového klubu byly tmavě hnědé a kouřové odstíny a vrchol kopce Hollywoodská párty měla šampaňské koktejly s růžovými tóny. Opět platí, že většina této snahy byla pro něco, čeho by si průměrný divák nikdy nevšiml.

Richey trávil spoustu času hledáním dokonalého deníku, do kterého by Mia mohla psát svoji show pro jednu ženu, přesto to bylo sotva vidět. Richey odhaduje, že do toho deníku musela napsat 50 verzí stránek, jen aby byl Stone nakonec natočen, jak píše řádky sama. Nakonec pro to někdy tvrdě pracuje, přiznává, a na obrazovce to tolik nevidíte.

Neviditelná síla

Sama Richey se vyhnula všemožným krokům, aby se vyhnula vidění na obrazovce. Když se chystali na večírek během čísla Někdo v davu, předala vysoušeč vlasů jednomu z Miových spolubydlících. Jen jsem se přikrčil nízko v koupelně a čekal, že někdo vejde a sevře mi fén, a pak se ho pokusím chytit, když ho hodí zpět, aby se nerozbil. Pro opětovné vytvoření čísla úvodní dálnice během fantasy scény na konci se Richey schoval za zeď pomocí tlačítka pro resetování značky Stop/Go, aby Mia a Sebastian mohli pokračovat. Přiznává, že si toho v taneční sekvenci nikdo nevšimne.

Pak je tu práce prostě během emočních scén co nejvíce vyhýbat hercům v cestě. V intimních střeleckých dnech, kdy by to mohli být jen oni dva, říká o Stoneovi a Goslingovi, bych našel na scéně malý prostor, abych se schoval a pomohl jim resetovat mezi záběry.

To se ukázalo obzvláště obtížné během scény, ve které se hádají o směru, kterým se Sebastianova kariéra ubírá.

Richey říká, že na scéně byl nějaký intenzivní emocionální pocit, říká Richey, ale protože dříve pracovala s herci, znal jsem jejich styl. … Znal jsem jejich vibrace. Mám štěstí, že jsou oba velmi milí lidé a mají opravdu dobrý smysl pro humor. Takže i když jsem respektoval jejich prostor, byli také tak velkorysí. Například, kdybych je potřeboval k pohybu - možná byli hluboce myšlenkově myšleni, ale potřeboval jsem je, aby se pohnuli, abych mohl věci resetovat - uvědomili by si například: „Ach, stojím ti v cestě. Promiňte.'

Když vezmeme v úvahu všechny rekvizity, které za ta léta získala, Richey si moc nezachovává cestu memorabilií. Nejsem příliš sentimentální, prozrazuje, protože jako rekvizitní člověk máte tendenci sbírat spoustu věcí a já s tím opravdu bojuji.

Ve skutečnosti si uchovala pouze dva suvenýry: produkční břidlici, kterou vyrobila pro The Artist, protože její tvorba byla jednou z největších katastrof mé kariéry, a plakát k Miově hře So Long, Boulder City.

Ta druhá, říká, je ve své domácí kanceláři, kde hrdě visí.