Bobbi Kristina Brown pohřbena vedle mámy, Whitney Houston, v New Jersey

Bobbi Kristina Brown, dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston, pózuje na premiéře filmuBobbi Kristina Brown, dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston, pózuje na premiéře filmu „Sparkle“ v Hollywoodu na této souborové fotografii ze 16. srpna 2012. Brown, ve věku 22 let, zemřel podle zpráv médií 26. července 2015. Byla hospitalizována šest měsíců poté, co byla nalezena v bezvědomí ve vaně u ní doma v Roswellu v Georgii. REUTERS/Fred Prouser/Soubory Pohřební vůz nesoucí ostatky Bobbi Kristiny Brownové přijíždí s policejním doprovodem na pohřební službu na hřbitově Fairview ve Westfieldu v New Jersey, 3. srpna 2015. Brown, jediné dítě zesnulé zpěvačky Whitney Houston, zemřel 26. července v Ve věku 22 let, přibližně šest měsíců poté, co utrpěla nevratné poškození mozku při incidentu v jejím předměstském domě v Atlantě, uvedla její rodina v prohlášení. REUTERS/Mike Segar Fanoušci drží fotografie Bobbi Kristiny Brownové a Whitney Houstonové, jak stojí mimo hřbitov Fairview ve Westfieldu v New Jersey, kde se koná pohřební služba Bobbi Kristiny, 3. srpna 2015. REUTERS/Mike Segar Limuzína, která údajně převážela rodinné příslušníky Bobbi Kristiny Brownové, přijíždí na hřbitov Fairview ve Westfieldu v New Jersey na pohřební službu Bobbi Kristiny, 3. srpna 2015. Brown, jediné dítě zesnulé zpěvačky Whitney Houston, zemřel 26. července v ve věku 22, asi šest měsíců poté, co utrpěla nevratné poškození mozku při incidentu v jejím předměstském domě v Atlantě, uvedla její rodina v prohlášení. REUTERS/Mike Segar Fanoušci drží fotografie Bobbi Kristiny Brownové a Whitney Houstonové, jak stojí mimo hřbitov Fairview ve Westfieldu v New Jersey, kde probíhá pohřební služba Bobbi Kristiny, 3. srpna 2015. REUTERS/Mike Segar Cissy Houston, matka zesnulé zpěvačky Whitney Houston, jede ve vozidle, když opouští hřbitov Fairview ve Westfieldu v New Jersey, kde se konala pohřební služba její vnučky Bobbi Kristiny, 3. srpna 2015. REUTERS/Mike Segar Pohřební vůz s ostatky Bobbi Kristiny Brownové dorazí na pohřební službu na hřbitov Fairview ve Westfieldu v New Jersey, 3. srpna 2015. REUTERS/Mike Segar

WESTFIELD, New Jersey - Bobbi Kristina Brownová byla v pondělí pohřbena po boku své matky Whitney Houston, čímž uzavřela krátký a tragický život jediného dítěte pěvecké legendy.

Asi tucet fanoušků vyšlo na hřbitov ve Westfieldu v New Jersey, aby se poklonilo dvaadvacetileté Brownové, která zemřela minulý týden v Georgii šest měsíců poté, co byla nalezena lícem dolů a v bezvědomí ve vaně u ní doma.

Drželi obrázky Browna a Houstona, kteří se narodili v New Jersey, fanoušci nacpaní proti policejním zátarasům, když branou hřbitova, kde byla před třemi lety pochována zpěvačka I Will Always Love You, prošel zlatý katafalk.Brown, dcera zpěváka Houstona a R & B Bobbyho Browna, zemřela poté, co utrpěla nevratné poškození mozku při stále nevysvětleném lednovém incidentu v jejím domě v Roswellu v Georgii.

Její přítel Nick Gordon a přítel ji našli nereagující ve vaně v děsivé ozvěně smrti její matky. Whitney Houston, která měla dlouhou historii zneužívání drog, se ve věku 48 let utopila ve vaně v hotelu v Beverly Hills v roce 2012.

Pohřeb byl jen pro přátele a rodinu a fanoušci a média byli vyloučeni z hrobu.

Jednadvacetiletý Michael Tarashuk zmeškal v pondělí práci na letním táboře v New Jersey, aby si jej uctil.

Chtěl jsem ukázat podporu rodině Houstonů a Whitney Houston, řekl. Byl jsem tu před třemi lety kvůli Whitney Houston.

Mezi pozvanými byl i Kevin Frazier, hostitel celebrity televizní show Entertainment Tonight a přítel rodiny Houstonů.

Tohle nebyl pohřeb celebrit. Bylo to malé děvče a oni (rodina) nechápou, proč jsme tady tak brzy, řekl. Bylo to smutné, bylo to srdcervoucí, nic, co by měl kdokoli zažít.

Jeden fanoušek, Lakedia Cherry, 43 let, se v tom horku zhroutil.

Mám tři dcery přibližně stejného věku jako Bobbi Kristina. Mohla to být kterákoli z mých dcer. Cítíme se, jako bychom byli součástí rodiny, řekla Cherry, než se zhroutila.

V sobotu se také přihlásily desítky přihlížejících na Brownovu soukromou pohřební službu v Alpharettě v Georgii.

Kvůli její smrti nebyla vznesena žádná trestní oznámení, ale v červnu její soudem jmenovaný konzervátor podal občanskoprávní žalobu ve výši 10 milionů dolarů, v níž obvinil Gordona, že způsobil život ohrožující zranění a krádež z jejího bankovního účtu, když byla v kómatu.