Čistá hodnota Blac Chyna

Kolik stojí Blac Chyna Worth?

Čistá hodnota Blac Chyna: 1,6 milionu $

Čisté jmění Blac Chyna: Blac Chyna je americká televizní osobnost a bývalý striptérka, která má čistou hodnotu 1,6 milionu dolarů. Chyna se také podílela na řadě obchodních aktivit pod vlastní značkou, obvykle se točících kolem kosmetických produktů a služeb. Ačkoli její aktivity striptérky jí pomohly proslavit se, její vztahy s prominentními celebritami posunuly tuto proslulost na jinou úroveň. Poté, co se Blac Chyna stal známou osobností veřejného života, se začal objevovat v řadě televizních pořadů.

Časný život: Skutečné jméno Blac Chyny je Angela Renee White. Narodila se ve Washingtonu D.C. 11. května 1988. Její matkou je Shalana-Jones Hunter, známá také jako Tokyo Toni. Matka Blac Chyny sloužila v americké armádě v roce 1991, je výkonnou ředitelkou její vlastní produkční společnosti a silně vystupovala v reality show zaměřených na její dceru. Po absolvování střední školy se Blac Chyna zapsal na vysokou školu v Marylandu.

Kariéra raného odizolování a modelování: Blac Chyna se brzy po zahájení studia začala svlékat, hlavně aby jí zaplatila školné. Nakonec se přestěhovala do Miami, aby navštěvovala Johnson & Wales University, kde pokračovala ve strippingové kariéře a současně chodila na kurzy. Brzy byla Blac Chyna příliš vyčerpaná na to, aby během studií vůbec zůstala vzhůru. Mladá studentka se ocitla mezi skálou a tvrdým místem. Kdyby přestala svlékat, nemohla by zaplatit školné. Kdyby pokračovala ve svlékání, nepochybně by selhala ve vyučování, protože během přednášek neustále usínala. Jedinou možností bylo v očích Blac Chyny vypadnout a soustředit se na svlékání.

Počáteční průlom: Když bude škola mimo obraz, Blac Chyna by mohl prozkoumat více potenciálních zdrojů příjmů, jako je modelování. To vedlo k lukrativním obchodům s publikacemi jako např Časopis Dimepiece , za což se objevila na přední obálce. Další publikace si toho brzy všimly a ona se nakonec objevila v Straight Stuntin 'Magazine a Černý pánský časopis jak významně rozšířila své portfolio. Jak si získala větší pozornost v hip-hopové a městské komunitě, začaly si ji všimnout vysoce postavené postavy. Jedním z těchto jedinců byl Drake, který se o ní zmínil v jedné ze svých písní.

Úspěch hlavního proudu: Drakeovo požehnání v roce 2010 se ukázalo jako jiskra, která by vážně zahájila její kariéru, a zdálo se, jako by se Blac Chyna stala přes noc hvězdou. Její přítomnost na sociálních médiích exponenciálně rostla a nakonec jí byla nabídnuta role kaskadérské dvojnice Nicki Minaj pro hudební video „Monster“. To vedlo k jejímu vítězství v kategorii Model roku 2011 v soutěži Urban Model Awards 2011. Tyga se také rozhodl najmout model pro své hudební video ke skladbě „Rack City“. V příštích několika letech se Blac Chyna objevil v řadě dalších publikací, včetně Hladká holka a Urban Ink . Rok 2012 zakončila vystoupením v jednom z hudebních videí Nicki Minaj.

(Fotografický kredit by měl číst ANGELA WEISS / AFP přes Getty Images)

Vztahy: Prvním významným vztahem Blac Chyny byl Tyga . Pár se spojil krátce poté, co se model objevil v hudebním videu rappera. Začali spolu chodit v roce 2011 a do roku 2012 pár přivítal na světě syna. Tyga nakonec koupil dům pro novou rodinu, ale vztah by neobstál ve zkoušce času. V roce 2014 se pár rozdělil a Tyga obrátil svou pozornost na Kylie Jenner jako nový milostný zájem.

Po rozchodu s Tygou Blac Chyna veřejně bojoval s Kylie Jennerovou přes sociální média. Ačkoli by to způsobilo rozpor mezi ní a Kardashiany, Blac Chyna by se nakonec vykoupila v očích rodiny. Začala chodit s Robem Kardashianem v roce 2016 a stala se blízkou Kardashianům. Modelka a Kim Kardashian se údajně staly obzvláště dobrými přáteli. Později v roce 2016, Blac Chyna a Rob Kardashian měl spolu dceru. Přibližně jeden měsíc po narození dítěte se pár rozešel. Nakonec by se na krátkou dobu dali zase dohromady, ale zdálo se, že ten vztah nemá být. Po rozdělení byli oba rodiče zapojeni do probíhajícího vazebního boje o jejich dceru. Blac Chyna také podal soudní příkaz proti Robovi Kardashianovi poté, co na sociální média zveřejnil sexuálně explicitní fotografie svého bývalého partnera.

Zisk: Opatrovnická bitva mezi Robem Kardashianem a Blac Chynou odhalila pohled na její výdělky. Podle soudních dokumentů vydělává Blac Chyna 60 000 $ měsíčně hlavně díky osobním vystoupením a podpoře na sociálních médiích. Rovněž obdržela 20 000 $ měsíčně od Roba Kardashiana ve výplatách manželské podpory, ačkoli její bývalý partner se kvůli jejich klesajícímu příjmu přesunul ke snížení nebo odebrání těchto plateb, protože se již na Držet krok s Kardashiany .

Televize: Blac Chyna se objevila jako sama v řadě reality show. Tyto zahrnují Držet krok s Kardashiany , Rob & Chyna, Rupaul's Drag Race, Good Morning America, The Real, The Wendy Williams Show, Rupaul, a více. Zatímco mnoho z těchto vystoupení bylo krátkými portréty v jedné nebo dvou epizodách, objevila se také v televizní reality show zaměřené výhradně na její život s názvem Skutečný Blac Chyna .

Obchodní podnikání: Kromě své stripping / modelingové a televizní kariéry se Blac Chyna věnovala mnoha obchodním aktivitám. V roce 2013 byl Blac Chyna profesionálně vyškolen jako maskérka. Celebrity vlastní svůj vlastní kosmetický salon v Encinu v Los Angeles a prostřednictvím tohoto zařízení vede kurzy a kurzy krásy. Vytvořila také vlastní řadu make-up produktů s názvem Lashed od Blac Chyna. V průběhu roku 2013 spustila internetový obchod s názvem 88fin, prostřednictvím kterého prodává své vlastní oděvní výrobky a různé další předměty.

Čistá hodnota Blac Chyna

Blac Chyna

Čistá hodnota: 1,6 milionu $
Datum narození: 11. května 1988 (32 let)
Rod: ženský
Profese: Modelka, striptérka, podnikatel
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse