Bill O'Reilly Čistá hodnota

Kolik stojí Bill OReilly Worth?

Čistá hodnota Billa OReillyho: 85 milionů $

Plat Billa OReillyho

25 milionů $

Čistá hodnota Bill O'Reilly: Bill O'Reilly je americký autor, rozhlasový moderátor, publikovaný publicista, politický komentátor a bývalý televizní moderátor, který má čistou hodnotu 85 milionů $. On je nejlépe známý pro jeho práci na Fox News, kde hostil O'Reillyho faktor v různých formách od roku 1996 do roku 2017. Na vrcholu své kariéry ve společnosti Fox News vydělal Bill roční plat 25 milionů dolarů.

Časný život: William James O'Reilly Jr. se narodil 10. září 1949 na Manhattanu v New Yorku. Byl vychován ve Fort Lee v New Jersey a Levittownu na Long Islandu. Má sestru Janet. Navštěvoval střední školu Chaminade v Mineole, soukromou katolickou střední školu pro chlapce, kterou ukončil v roce 1967. Poté pokračoval ve studiu na Marist College v Poughkeepsie v New Yorku, kde také rok studoval v zahraničí v Anglii na Queen Mary College na University of London. Po ukončení studia na vysoké škole v roce 1971 získal místo učitele angličtiny a historie na střední škole Monsignor Pace v Miami. Po návratu do školy v roce 1973 získal magisterský titul na Bostonské univerzitě ve vysílací žurnalistice. Později také navštěvoval vládní školu Johna F. Kennedyho na Harvardově univerzitě, kde v roce 1996 získal titul magistra veřejné správy.

Kariéra v médiích: O'Reilly zahájil svou kariéru v televizním zpravodajství reportováním a kotvením pozic ve WNEP-TV ve Scrantonu v Pensylvánii. Zatímco tam byl, také občas hlásil počasí. Mezi další stanice, na kterých pracoval během prvních let své kariéry, patří WFAA-TV v Dallasu, KMGH-TV v Denveru, KATU v Portlandu, WFSB v Hartfordu, WNEV-TV (nyní WHDH-TV) v Bostonu a WCBS-TV v New York. Během tohoto období získal dvě místní ceny Emmy za své zpravodajství: jeden v Denveru za zpravodajství o skyjackingu a jeden v New Yorku za vyšetřování zkorumpovaných městských maršálů. V roce 1982 také pracoval jako korespondent pro CBS News.

Poté, co O'Reilly v roce 1986 přednesl velebení pro svého přítele Joea Spencera, korespondenta ABC News, který zahynul při havárii vrtulníku při vyprávění příběhu, byl prezident ABC News Roone Arledge ohromen jeho vystoupením na pohřbu a rozhodl se ho najmout. Zatímco v ABC, O'Reilly hostil denní zpravodajské kalhotky s náhledy příběhů, které měly být hlášeny v programu Světové zprávy dnes večer a byl také obecným reportérem přiřazení pro programy jako např Dobré ráno, Amerika a Noční linka .

On pokračoval se připojit k celonárodně publikoval show Inside Edition v roce 1989, který tehdy produkovala společnost King World a nyní ji vyrábí společnost CBS Television Distribution. Rychle se stal kotvou programu, pouhé tři týdny poté, co show opustil původní kotva David Frost. O'Reilly byl nahrazen Deborah Norville v roce 1995.

O'Reilly byl najat v říjnu 1996, aby zakotvil svou vlastní show na Foxu, O'Reillyho zpráva , později přejmenovaný O'Reillyho faktor . Přehlídka se těšila velké popularitě a je připočítána s počátkem trendu více názorového programování kabelového zpravodajství v hlavním vysílacím čase. O'Reilly a jeho show však byli často obviňováni ze zkreslování faktů a používání zavádějících statistik ve svých zprávách. O'Reilly navíc hostil rozhlasovou show Radiofaktor od roku 2002 do roku 2009 a do rádia se vrátil v roce 2019 s 15minutovou sérií denně, Aktualizace O'Reilly .

Foto Ilya S. Savenok / Getty Images

Střelba z Foxu: V dubnu 2017 zveřejnil New York Times zprávu, která podrobně popisuje, jak Bill O'Reilly a Fox zaplatili 50 milionů dolarů za urovnání různých sporů proti sexuálnímu obtěžování podaných proti kotvě. Samotné vypořádání bylo za 9 milionů dolarů. Kontroverze vyvolala bouři kritiky, která nakonec vedla k jeho střelbě ze sítě. Několik měsíců po jeho propuštění odhalila další zpráva další vyrovnání ve výši 32 milionů dolarů, údajně vyplacené jedné ženě. To je celkem 82 milionů dolarů údajných výplat. Toto konečné obvinění také způsobilo, že Bill byl propuštěn jeho agenty v United Talent Agency.

Následně byl nahrazen Tuckerem Carlsonem, který v průběhu příštího roku pomalu rostl do bodu, kdy se jeho průměrná sledovanost soustavně setkává nebo překonává O'Reillyho dřívější nejlepší čísla. Tuckerovi se vyplácí zlomek bývalého Billova platu, který údajně činil 25 milionů dolarů ročně. O'Reilly také údajně obdržel od Foxe vypořádání ve výši 25 milionů dolarů, když byl propuštěn, což odpovídá roční plat.

Jiné podniky: Kromě televize a rozhlasu je Bill plodným autorem. Od roku 1998 napsal Bill více než 15 knih, z nichž mnohé se dostaly na první místo v seznamu bestsellerů New York Times. Jeho kniha z roku 2006 Kulturní válečník jen za první tři měsíce prodal milion tiskových kopií. Po vystřelení z Fox News v roce 2017 se O'Reilly také svým podcastem přesunul do světa podcastingu Žádné novinky o roztočení premiéru v dubnu 2017.

Osobní život: Bill byl ženatý s výkonnou ředitelkou PR Maureen McPhilmy od roku 1996 až do jejich rozchodu v roce 2010. Jejich rozvod byl dokončen v roce 2011. Mají spolu dceru a syna a každý z nich stále bydlí v luxusní čtvrti Manhasset v New Yorku na Long Islandu.

V květnu 2016 O'Reilly žalovala McPhilmyovou za 10 milionů dolarů s tvrzením, že „nepravdivě prohlásila a podstatně opomenula existující skutečnost… pouze za účelem přimět žalobce, aby souhlasil s konsensuálním rozvodem a aby získal peníze a nemovitosti k financování stávajícího -manželský vztah. ' McPhilmy je nyní ženatý s policistou jménem Jeffrey Gross. Údajně se chlubila, že po celou dobu jejich manželství podváděla Billa s Jeffreyem.

Bill O

Bill O'Reilly

Čistá hodnota: 85 milionů $
Plat: 25 milionů $
Datum narození: 10.9.1949 (71 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,93 m)
Profese: Spisovatel, novinář, autor, komentátor, moderátor, osobnost televize, televizní producent, herec, scenárista, historik
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Bill OReilly Výdělky

  • O'Reilly Factor 10 000 000 $ / rok
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse