Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z

Kolik stojí Beyonce a Jay-Z Worth?

Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z: 1,8 miliard dolarů

Jay-Z a Beyonce Čistá hodnota a výdělky z kariéry : Jay Z a Beyonce Knowles je americký hudební a obchodní pár, který má celkovou čistou hodnotu 1,8 miliard dolarů. Poprvé prolomili kombinovanou hranici miliard dolarů v červenci 2014.

Část jejich čistého jmění Jay-Z je 1 miliarda dolarů a Beyonce 500 milionů dolarů. To je dost snadné na to, aby se dostali mezi top 10 nejbohatší páry celebrit ve světě. Ve skutečnosti, když odstraníte slavné ženy, které náhodou chodí s méně známými miliardářkami jako Salma Hayek a Francois-Henri Penault, Jay-Z a Beyonce jsou možná NEJbohatší celebrity na světě. Mají značný náskok před páry jako Tom Brady / Gisele Bundchen a David / Victoria Beckham. Beyonce sportuje snubní prsten Lorraine Schwartz v hodnotě 5 milionů dolarů. Jay-Z prodal více než 100 milionů desek, zatímco jeho manželka Beyonce se prodala zhruba stejně, nepočítaje 60 milionů, které prodala jako součást Destiny's Child. Beyonce a Jay Z byly uvedeny jako nejmocnější pár číslo jedna pro 100 nejvlivnějších lidí časopisu TIME z roku 2006.

Seznamka a manželství: Slavný pár je o své romantice notoricky utajený. Časová osa je veřejnosti nejasná, ale Beyonce a Jay-Z se setkali někdy kolem roku 2000. V roce 2002 spolupracovali na skladbě „03 Bonnie & Clyde“ pro sedmé album Jay-Z The Blueprint 2: The Gift & The Curse Beyond. Beyonce se objevila jako jeho přítelkyně v hudebním videu, což potvrdilo veřejné spekulace, že spolu chodí. Jay Z a Beyonce také spolupracovali na hitových singlech Beyonce Crazy in Love a That's How You Like It. Tiše se vzali 4. dubna 2008. Nebyl tam žádný tisk a svatba byla velmi nenápadná. V září 2008 představila Beyonce veřejnosti svůj snubní prsten Lorraine-Schwartz za 5 milionů dolarů, čímž oficiálně potvrdila jejich oddanou blaženost. Navzdory tomu, že udrželi svůj vztah většinou pod pokličkou, uznali potíže v manželství kvůli aféře, ke které se Jay Z veřejně přiznal v roce 2016 po vydání Beyonceovy „Limonády“.

Rodina: Beyonce v roce 2010 hovořila o potratu a popsala to jako „nejsmutnější věc“, jakou kdy prošla. V dubnu 2011 Beyonce a Jay-Z odcestovaly do Paříže, kde neočekávaně otěhotněla. Svoje těhotenství odhalila na cenách VMA v srpnu během představení. Díky tomuto výkonu se VMA stalo nejsledovanějším vysíláním v historii MTV s 12,4 miliony diváků. Beyonce porodila svou dceru Blue Ivy Carter v New Yorku 7. ledna 2012. Jay-Z nahrála a vydala píseň Glory věnovanou jejich dítěti. V únoru 2012 Beyonce na Instagramu oznámila, že čeká dvojčata. Její oznámení „rozbilo internet“ a za 8 hodin získalo 6,3 milionu lajků. Jejich dvojčata, Rumi a Sir Carter, se narodili 13. června 2017 v UCLA Medical Center v Kalifornii.

Kombinované výdělky : Jay a Bey jsou každý rok snadno jedním z nejlépe vydělávajících párů na světě. V průměrném roce vydělávají dohromady 100 milionů dolarů od rekordních prodejů, turné, zboží, doporučení, obchodních aktivit a dalších. Když Jay vystupuje, jeho koncerty se odhadují na 1,5 milionu $ za noc. Když Beyonce cestovala, její koncerty vydělaly přes 2 miliony dolarů. Sledujeme jejich roční kombinované výdělky od roku 2007.

Kombinované výdělky za kariéru Beyonce a Jay-Z podle roku:

2007 - 84 milionů $
2008 - 160 milionů $
2009 - 70 milionů $
2010 - 133 milionů $
2011 - 107 milionů $
2012 - 83 milionů $
2013 - 93 milionů $
2014 - 175 milionů $
2015 - 111 milionů $
2016 - 116 milionů $
2017 - 147 milionů $
2018 - 137 milionů $

Celkem = 1 416 miliard dolarů

Pamatujte, že toto číslo je pouze jejich skutečný zisk před zdaněním. Toto číslo nezahrnuje papírovou hodnotu investic do podniků a nemovitostí (nebo dluhů spojených s těmito nemovitostmi). Jayův podíl ve společnosti Tidal mohl mít hodnotu papírů pro správného kupujícího v řádu stovek milionů dolarů. Řada oděvů Beyonce by také mohla mít hodnotu stovek milionů.

Beyonce a Jay-Z

Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z prostřednictvím obrázků Getty

Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z z nemovitostí : Beyonce a Jay-Z vlastní nesmírně cenné portfolio nemovitostí po celém světě. Když jsou ve Spojených státech, The Carters se nacházejí v luxusním bytě v New Yorku, v sídle v okrese Westchester v New Yorku nebo na nábřežní vile v Miami. Zde je hlavní cívka domů, o kterých VÍME:

  • V roce 2008 koupili sídlo se 7 ložnicemi na ultra exkluzivním ostrově Indian Creek v Miami za 8 milionů dolarů. Tento dům prodali v roce 2010 za 9,3 milionu dolarů.
  • Beyonce vlastní dům v New Orleans za 2,6 milionu dolarů.
  • Jay-Z vlastní byt v New Yorku za 10 milionů dolarů, který koupil sólo v roce 2004 za 6,85 milionu dolarů.
  • V roce 2017 Beyonce prodala svůj dlouholetý byt v NYC za 9,95 milionu dolarů. Koupila byt v roce 2005 za 5 milionů dolarů.
  • V roce 2017 Beyonce a Jay-Z společně zaplatily 26 milionů $ za sídlo v Hamptons zvané Pond House.
  • V roce 2017 Beyonce a Jay-Z společně zaplatily 88 milionů dolarů za šílené sídlo o rozloze 30 000 čtverečních stop v Bel Air v Kalifornii. Veřejné záznamy ukazují, že ano vzal hypotéku ve výši 52 milionů dolarů když dům koupili. S využitím hypotečních sazeb, které byly v té době k dispozici, B + J pravděpodobně platí severně od 250 000 USD za hypotéku na dům, který má plné basketbalové hřiště, 2-hektarový pozemek, garáž pro 15 aut, mediální místnost, více bazény a neprůstřelná okna.
  • Společně vlastní soukromý ostrov na Bahamách za 4 miliony dolarů.

Když to všechno spočítáte, Beyonce a Jay-Z vlastní ve Spojených státech nemovitosti v hodnotě minimálně 150 milionů dolarů, které můžeme najít při vyhledávání veřejných záznamů. Je možné, že vlastní více nemovitostí v zahraničí nebo jiné nemovitosti skryté za LLC.

Kombinované výdělky : Jay a Bey jsou každý rok snadno jedním z nejlépe vydělávajících párů na světě. V průměrném roce vydělávají dohromady 100 milionů dolarů od rekordních prodejů, turné, zboží, doporučení, obchodních aktivit a dalších. Když Jay vystupuje, jeho koncerty se odhadují na 1,5 milionu $ za noc. Když Beyonce cestovala, její koncerty vydělaly přes 2 miliony dolarů. Sledujeme jejich roční kombinované výdělky od roku 2007.

Charita: Beyonce a Jay-Z byly během své kariéry aktivně filantropické, a to jednotlivě i jako pár. V roce 2003 založil Jay-Z Shawn Carter Foundation, která pomáhá studentům na vysoké škole čelit sociálně-ekonomickým těžkostem. Jay-Z využil svou platformu ke zvýšení povědomí o globálním nedostatku vody. MTV a OSN v listopadu 2006 vytvořily dokumentární film Diary of Jay-Z, Water For Life. Jay-Z a Beyonce slíbily americkému Červenému kříži 1 milion dolarů v důsledku hurikánu Katrina. Také po hurikánu Katrina založily Beyonce a Kelly Rowland nadaci Survivor Foundation, která obětem v oblasti Houstonu poskytla přechodné ubytování. Nadace se rozšířila o spolupráci s dalšími charitativními organizacemi po celém městě a o několik let později poskytla úlevu také hurikánu Ike. Jay-Z anonymně založil svěřenecký fond pro zastřelení dětí oběti Seana Bella v roce 2006. V dubnu 2011 se Beyonce spojila s první dámou Michelle Obamovou, aby pomohla posílit kampaň proti dětské obezitě. Beyonce vydala cover verze God Bless USA jako charitativní singl, který měl získat finanční prostředky pro newyorskou policii a Fond hasičských vdov a dětských výhod. V prosinci 2012, po natáčení základní školy Sandy Hook, Jay Z, Beyonce a několik dalších osobností vytvořily dvoudílnou videokampaň Demand a Plan (Nalézt plán), která bude naléhat na vládu, aby zavedla přísnější zákony o zbraních. Beyonce byla v prosinci 2016 vyhlášena nej charitativnější celebritou roku.

Čistá hodnota Beyonce a Jay-Z

Beyoncé a Jay-Z

Čistá hodnota: 1,8 miliardy $
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse