Čistá hodnota Ben Roethlisberger

Kolik stojí Ben Roethlisberger Worth?

Čistá hodnota Ben Roethlisberger: 100 milionů $

Plat Bena Roethlisbergera

23 milionů $

Čistá hodnota a plat Ben Roethlisberger: Ben Roethlisberger je americký profesionální fotbalový rozehrávač, který má čistou hodnotu 100 milionů dolarů. Roethlisberger, známý také jako „Big Ben“, je nejslavnějším hráčem Pittsburgh Steelers od roku 2004. Po své první sezóně byl Ben jmenován Ofenzivním nováčkem roku. O dva roky později se ve věku 23 let stal nejmladším rozohrávačem Super Bowlu v historii NFL.

Roethlisberger je známý pro své extrémně efektivní přihrávky, se silným počtem mílících yardů a úctyhodnou mírou absolvování. Ben je také známý svou tendencí hrát mimo přihrávku a využívá taktiku, kterou označuje jako „dvorní fotbal“.

Časný život: Ben Roethlisberger se narodil 2. března 1982 v Limě v Ohiu. Jeho atletický potenciál se stal zřejmým během jeho středoškolských let. Vedl nejen fotbalový tým, ale také basketbalové a baseballové týmy. Ben nedostal šanci hrát quarterbacka až do posledního ročníku střední školy, protože trenér upřednostňoval hraní svého syna v této pozici. V roce 2000 se přestěhoval na Miami University, ale byl redshirted pro jeho první sezónu. Příští rok debutoval a začal dobře hrát. Nakonec zlomil mnoho rekordů školy.

Kariéra: Roethlisbergerovy univerzitní exploity byly široce známé a během draftu NFL 2004 byl celkově jedenáctý. Podepsal s Pittsburgh Steelers kontrakt v hodnotě 22,26 milionů $ a 17,73 milionů $ v pobídkách. Když byli zraněni dva ze startérů quarterbacků první volby Steelers, Ben vystoupil jako startér týmu. Během své debutové sezóny byl nesmírně působivý.

Příští rok v roce 2005 Big Ben vyhrál Super Bowl a porazil Seattle Seahawks. Po zranění motocyklu v mimosezóně začal Roethlisberger v roce 2006 pomalu. V polovině sezóny utrpěl otřes mozku a poté dokončil sezónu s vysokým tónem vítězstvím nad Bengals. V roce 2007 hrál Ben ve své první profesionální míse. V roce 2008 Ben podepsal s Steelers novou smlouvu na 102 milionů dolarů a uvedl, že plánuje odejít do důchodu jako Steeler. Ten rok vedl tým k dalšímu vítězství v Super Bowlu. V příštích několika letech Ben pokračoval ve skvělé hře, ale nedokázal si zajistit další vítězství v Super Bowlu.

Kontroverze: Ben Roethlisberger byl kritizován za to, že při řízení motocyklů nenosil helmu, rozhodnutí, které skončilo vážným zraněním fotbalisty v roce 2006. V tomto roce nehoda vyústila v Roethlisberger, který utrpěl zlomeninu čelisti, zlomeninu dutiny dutiny, masivní řez do zadní část hlavy a ztráta několika zubů. Ačkoli mnoho osob v NFL zaútočilo na Bena kvůli tomuto údajně nezodpovědnému chování, nošení helmy je v Pensylvánii při provozu motocyklu volitelné.

Ben byl také obviněn ze sexuálního napadení při více než jedné příležitosti. V roce 2009 čelil občanskoprávní žalobě, v níž tvrdil, že v hotelovém pokoji sexuálně napadl ženu jménem Andrea McNulty. Další žena později uvedla, že se jí McNulty chlubil sexem s Benem.

Roethlisberger byl vyšetřován pro další údajné sexuální napadení v roce 2010. Později bylo zjištěno, že neexistuje dostatek důkazů k stíhání. Vůle proti Roethlisbergerovi však byla krutá, zejména proto, že žena, kterou údajně zneužíval, se jejího obvinění nikdy nezřekla. Nakonec Ben ztratil sponzorskou dohodu s PLB sports. Byl také suspendován na šest her v důsledku porušení politiky osobního chování NFL.

Plat: Mezi červnem 2018 a červnem 2019 si Ben vydělal 54 milionů dolarů z různých snah (především z platu). Během svého působení v NFL si vydělal 230 milionů $. Když v roce 2019 znovu podepsal smlouvu s Steelers se smlouvou na 68 milionů dolarů, získal další podpisový bonus ve výši 37 milionů dolarů.

Nemovitost: Jak by se dalo očekávat od někoho s čistým jměním 100 milionů dolarů, Ben má významné portfolio nemovitostí. Nedlouho poté, co podepsal svou první velkou smlouvu s Steelers, se usadil v Pittsburghu a koupil si dům za 475 000 $. Dnes je dům na jeho poměry relativně skromný, i když má úctyhodnou obytnou plochu 2423 čtverečních stop a 2,5 koupelny. Později tuto nemovitost prodal za podstatnou ztrátu v roce 2012 a přijal nabídku snížené ceny ve výši 360 500 USD.

V roce 2006 společnost Roethlisberger upgradovala na mnohem podstatnější domov v Gibsonii v Pensylvánii. Za dům zaplatil 2,2 milionu dolarů, který později zrekonstruoval s řadou dalších funkcí. Mezi ně patřil simulátor golfu v hale, dětská herna a celá garáž určená pouze pro čtyřkolky. Přestože Roethlisberger do tohoto domu značně investoval, vrátil ho v roce 2019 zpět na trh za 2,7 milionu dolarů. Bez žádných kupujících byl Ben nucen snížit požadovanou cenu až na 2,95 milionu dolarů, než se spokojil s 2,2 miliony dolarů. To znamenalo, že odešel téměř přesně s tím, co za nemovitost zaplatil.

V roce 2011 Big Ben koupil dům na jezeře na břehu jezera Oconee v Atlantě za 2,2 milionu dolarů (toto číslo je opět). V roce 2015 Roethlisberger koupil volný 2-akrový pozemek za 2 miliony dolarů v Sewickley Heights v Pensylvánii. Tato čtvrť je oblíbeným místem pro řadu dalších profesionálních sportovců, včetně Sidneyho Crosbyho a Maria Lemieuxa. Ben se okamžitě pustil do práce na domě a jeho vlastní sídlo bylo dokončeno v roce 2018. Jakmile bylo jeho panství postaveno, jeho obytná plocha pokrývala neuvěřitelných 22 464 čtverečních stop obytného prostoru - včetně venkovního bazénu a lázní.

Čistá hodnota Ben Roethlisberger

Ben Roethlisberger

Čistá hodnota: 100 milionů $
Plat: 23 milionů $
Datum narození: 2. března 1982 (39 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 5 v (1,96 m)
Profese: Hráč amerického fotbalu, sportovec, herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Ben Roethlisberger výdělky

Kliknutím rozbalíte
  • Pittsburgh Steelers (2009-10) 7 751 560 $
  • Pittsburgh Steelers (2008-09) 27 701 920 $
  • Pittsburgh Steelers (2007-08) 1 009 840 $
  • Pittsburgh Steelers (2006-07) 659 460 $
  • Pittsburgh Steelers (2005-06) 9 498 840 $
  • Pittsburgh Steelers (2004-05) 2 002 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse