Čistá hodnota Ben Affleck

Kolik stojí Ben Affleck?

Čistá hodnota Ben Affleck: 150 milionů $

Ben Affleck Net Worth: Ben Affleck je americký herec, scenárista, producent a režisér, který má čistou hodnotu 150 milionů $. Pravděpodobně je nejlépe známý tím, že píše a hraje ve filmu „Dobrý Will Hunting“ a režíruje a hraje ve filmu „Argo“. Spolu s Mattem Damonem získali Oscara za nejlepší původní scénář filmu „Lov na dobrou vůli“. Ben získal cenu „Nejlepší filmová akademie“ za film „Argo“. Během své kariéry Ben vydělal stovky milionů dolarů na platu. Shodou okolností jeho největší kariéra působící výplata, 15 milionů dolarů, pochází z filmu „Výplata“ z roku 2003.

Časný život : Benjamin Géza Affleck-Boldt se narodil 15. srpna 1972 v Berkeley v Kalifornii rodičům Chrisovi a Timovi Affleckovi. Benova matka byla učitelkou a jeho otec byl ctižádostivý dramatik, který se živil prací na různých pozicích, včetně elektrikáře, školníka, tesaře a bookmakera. Když byly Benovi tři roky, rodina se přestěhovala do Falmouthu v Massachusetts, kde se narodil jeho mladší bratr Casey. Poté se trvale usadili v Cambridge, kde se jeho rodiče později rozvedli.

Benova rodina se intenzivně zabývala uměním v Cambridge. Ben a jeho bratr od mladého věku navštěvovali divadelní představení a trávili čas s lidmi, kteří pracovali v umění. Jeho matka byla kamarádka s místním castingovým agentem, který zařídil konkurzy pro oba Affleckovy chlapce. Ačkoli povzbuzovala Bena, aby jednal, jeho matka ho nikdy nenutila k herecké kariéře, chtěla, aby se stal učitelem.

V osmi letech se Ben Affleck setkal Matt Damon , který byl o dva roky starší než on. Chlapci to okamžitě zasáhli a stali se celoživotními přáteli. Chodili spolu na kurzy herectví a později společně zahájili hollywoodskou kariéru.

Ranná kariéra : Affleckovo první profesionální herecké zaměstnání, místní nezávislý film, přišlo, když mu bylo pouhých sedm let. Ve věku 8–15 let Ben hrál v dětských představeních PBS „Voyage of the Mimi“ a „Second Voyage of the Mimi“, a to jak v Cambridge, tak v Mexiku. Poté se ve 14 letech objevil ve školním speciálu ABC „Wanted: A Perfect Man“ a v televizním filmu „Hands of a Stranger“.

Po absolvování Cambridge Rindge a Latinské školy v roce 1990 hrál Ben malé role v několika filmech, například Daddy (1991), Buffy, přemožitelka upírů (1992) a School Ties (1992). Díky své velké velikosti byl často obsazován jako tyran nebo atlet. Ztvárnil fotbalistu jak v seriálu NBC „Against the Grain“, tak v dramatu HBO „Body to Die For: The Aaron Henry Story“. Ben pak zaznamenal roli jako tyran ze střední školy v dnes již legendárním filmu Richarda Linklatera „Dazed and Confused“. Měl také vedlejší roli v dramatu z roku 1995 „School Ties“.

'Dobrý Will Hunting' : Film, který skutečně zahájil Affleckovu kariéru, byl „Good Will Hunting“, na kterém se podílel jako spoluautor a blízký přítel Matt Damon. Scénář začínal jako 40stránkový úkol pro Damonovu hodinu psaní na Harvardské univerzitě později, když oba žili společně v Los Angeles, společně jej rozšířili do scénáře. Oba byli frustrováni malými podpůrnými rolemi a rolemi v pozadí, kterým se do té doby dostalo, takže chtěli pracovat na projektu, kde by mohli sami dělat velká rozhodnutí.

Affleck a Damon dali hotový scénář svému agentovi, který jej nakoupil do několika studií. Castle Rock to přijali v roce 1994, ale nebyli ochotni dát Benovi a Mattovi kreativní kontrolu, kterou chtěli. Muži odvedli scénář do Miramaxu, kde jim byla poskytnuta větší míra tvůrčí svobody.

Film „Good Will Hunting“ byl uveden v roce 1997 s velkým ohlasem u kritiků, a to jak pro scénář, tak pro herectví. Affleck a Damon se stali hvězdami noci a brzy byli díky svým výjimečným výkonům ve filmu obsazeni do větších rolí.

Čistá hodnota Ben Affleck

(Foto: Emma McIntyre / Getty Images)

Spolupráce s Mattem Damonem : Přátelé z dětství Ben a Matt od mladého věku věděli, že chtějí být herci, a proto na dosažení tohoto cíle spolupracovali. Když začínali v oboru, měli společný bankovní účet, na který dávali všechny své příjmy z hereckých zaměstnání. Tyto peníze použili na lístky na vlak nebo letenku, aby se dostali na konkurz.

V roce 1998 založili dva produkční společnost Pearl Street Films. Později vytvořili další produkční společnost s názvem LivePlanet. Největším vítězstvím LivePlanet byl dokumentární televizní seriál „Project Greenlight“. Seriál se zaměřil na to, aby mladým filmařům poskytl platformu k režii jejich prvního celovečerního filmu.

Spolupráce s Kevinem Smithem : Affleck mnohokrát spolupracoval s režisérem Kevinem Smithem. Jejich přátelství a pracovní vztah začal v roce 1995, kdy Ben měl vedlejší roli ve Smithově filmu Mallrats. Smith napsal Affleckovi hlavní roli v jeho dalším filmu Chasing Amy. Od té doby byl Ben v každém filmu View Askewniverse, který natočil Kevin Smith, včetně „Dogma“, „Jay and Silent Bob Strike Back“, „Clerks II“ a „Jay and Silent Bob Reboot“.

Vycházející hvězda : Po úspěchu „Dobrého lovu vůle“ si Affleck dokázal vybrat větší a lepší role. Jedním z jeho prvních velkých úspěchů byl „Armageddon“, ve kterém si zahrál dělnického muže, který byl poslán do vesmíru, aby zabránil asteroidu zasáhnout Zemi. Film měl obrovský úspěch v divadlech a upevnil Benův status jako nadějného vedoucího muže.
Následovaly další stejně úspěšné filmy, například „Zamilovaný Shakespeare“, „Pearl Harbor“, „Souhrn všech obav“ nebo „Měnící se pruhy“. Nebyly to všechny homeruny, i když několik Affleckových filmů bylo vybombardováno u pokladny. Jedním konkrétním zklamáním byl film „Daredevil“ (2003), o kterém herec později řekl, že je jediným filmem, který litoval.

Osobní život : Affleck byl romanticky spojován s několika velkými hollywoodskými jmény. Skvěle chodil se zpěvákem Jennifer Lopez od roku 2002 do roku 2004 a přes noc se stal bulvárním favoritem. Média se nemohla nabažit „Bennifer“ a paparazzi sledovali každý pohyb páru. Zatímco Ben a Jennifer už byli v bulvárních médiích, Ben nebyl tak zvyklý na tuto úroveň neustálého reflektoru a kontroly. Affleck a Lopez se zasnoubili v roce 2002, ale kvůli nadměrné pozornosti médií odložili plánovanou svatbu na rok 2003. Následující rok se rozešli.

Ben se oženil Jennifer Garner v roce 2005 měl pár spolu tři děti. Svou rozluku oznámili v roce 2015 a jejich rozvod byl dokončen koncem roku 2018.

Ben se v roce 2001 zúčastnil rezidenční terapie na alkoholismus. Vrátil se v roce 2017 a znovu v roce 2018. V roce 2019 došlo po roce střízlivosti k veřejnému sklouznutí, ale přísahal, že to nenechá vykolejit jeho pokrok.

Režie : Ben se začal zajímat o režii na začátku své kariéry a vše, co mohl, se naučil od režisérů, se kterými pracoval. V roce 2007 režíroval svůj první film „Gone Baby Gone“. Poté napsal, produkoval a režíroval film „The Town“ (2010). Produkoval, režíroval a hrál ve filmu „Argo“ (2012), který měl obrovský komerční a kritický úspěch.

Ceny a vyznamenání : Affleck získal Oscara za „Dobrý Will Hunting“ (nejlepší původní scénář, sdílený s Mattem Damonem) a „Argo“ (nejlepší snímek). Získal několik cen BAFTA, Zlatý glóbus a Screen Actors Guild, téměř výlučně pro tyto dva filmy.

Hlavní výplaty : Jako přední muž Ben Affleck velí od začátku své kariéry velkým výplatám. Spolu s Mattem Damonem obdrželi po 300 000 $ za prodej scénáře filmu „Dobrý Will Hunting“. „Hry sobů“ herci vydělaly 6 milionů dolarů, zatímco „Pearl Harbor“ přinesl výplatu pouze 250 000 $. Za filmy „Changing Lanes“ a „The Sum of All Fears“ vydělal každý v pohodě 10 milionů dolarů. „Daredevil“ a „Gigli“, z nichž ani jeden nebyl zvlášť úspěšný, vsítili Affleck 11,5 milionu dolarů, respektive 12,5 milionu dolarů.

Charita a filantropie : Ben Affleck hodil svou podporu za mnoho velkých příčin, včetně Paralyzed Veterans of America, Eastern Congo Initiative, A-T Children's Project a Feeding America.

Nemovitost : V roce 2009 utratili Jen a Ben 17,55 milionu $ za dům v sousedství tichomořských Palisád v LA. Jennifer v tomto domě žila až do konce roku 2018. Poté, co se s dětmi odstěhovali, prodali Ben a Jen v lednu 2019 toto sídlo zpěvákovi Maroon 5 Adamovi Levineovi za 32 milionů dolarů. Ve stejném měsíci utratila Jennifer 8 milionů dolarů za nový domov v Los Angeles 'Brentwood Park sousedství. V dubnu 2018 si Ben koupil sídlo v tichomořských palisádách za 19 milionů dolarů.

Čistá hodnota Ben Affleck

Ben Affleck

Čistá hodnota: 150 milionů $
Datum narození: 15. srpna 1972 (48 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 3 v (1,92 m)
Profese: Herec, filmový režisér, scenárista, filmový producent, televizní producent, profesionální hráč pokeru, podnikatel
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Příjmy Bena Afflecka

Kliknutím rozbalíte
 • Hollywoodland 2 800 000 $
 • Jersey Girl 10 000 000 $
 • Výplata 15 000 000 $
 • Lilie 12 500 000 $
 • Daredevil 11 500 000% hrubého
 • Součet všech obav 10 000 000 $
 • Změna pruhů 10 000 000 $
 • Pearl Harbor 250 000 dolarů
 • Bounce $ 12,500,000
 • Sobí hry 6 000 000 $
 • Lov dobré vůle 300 000 $ Prodej scénáře
 • Pronásleduje Amy 7 000 $
 • Školní pouta 30 000 $
 • Tatínek 20 000 dolarů
 • Field of Dreams 30 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse