Přehlídka fontány Bellagio dočasně pozastavena

The Fountains of Bellagio show at Tuesday, Oct.2., 2018, at Bellagio, in Las Vegas. Benjamin Ha ...The Fountains of Bellagio show at Tuesday, Oct.2., 2018, at Bellagio, in Las Vegas. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto Hashtag pro show končící debutem nové vodní show podle „Hry o trůny“ u fontán Bellagio v neděli 31. března 2019. (L.E. Baskow/Las VegasJournal) Zeď modrých plamenů během debutu nové vodní show podle „Hry o trůny“ u fontán Bellagio v neděli 31. března 2019. (L.E. Baskow/Las VegasJournal) Frontman Brendon Urie, střed a členové Las Vegas rockové kapely Panic! na diskotéce vystoupit na Fontánách v Bellagiu před hokejovým zápasem NHL Vegas Golden Knights-Washington Capitals v T-Mobile Arena čtvrtek 7. června 2018. K.M. Cannon Las VegasJournal @KMCannonPhoto

Vodní show Fontány v Bellagiu je na dobu neurčitou pozastavena. Jedná se o první takové zastavení představení, kromě údržby, v 21leté historii atrakce.

Mluvčí MGM Resorts International v úterý uvedla, že show bude do odvolání zastavena. Vodní show, známá tím, že zastavuje provoz na Stripu kvůli divákům, obvykle probíhá každých 30 minut v odpoledních a podvečerních hodinách a každých 15 minut od 20 hodin. do půlnoci.

Hudební vzorkování k temperamentním, choreografickým fontánám zahrnuje Lucy in the Sky With Diamonds od Beatles, Time to Say Goodbye od Andrea Bocelli , Bůh žehnej USA tím Lee Greenwood , Vaše píseň od Elton John , Viva Las Vegas od Elvise Presleyho, Luck Be a Lady od Franka Sinatry, My Heart Will Go On od Celine Dion , směs od Hrnec a The Sound of Silence od Narušený .Bruno Mars také natočil své video 24K Magic při jízdě na vodním skútru po vodě. Vegas kapely Představte si Dragons, The Killers a Panika! Na diskotéce použili 8 akrů, uměle vytvořené jezero, jako kulisu pro živá vystoupení.

Výkon PATD Velké naděje byl skvěle zastaven, když vítr foukal list vody přes plovoucí jeviště. Přehlídka byla uspořádána pro předzápasové televizní vysílání pro hru 5 finále Stanley Cupu mezi Golden Knights a Washington Capitals v T-Mobile Arena.