B.J. Thomas zve fanoušky do svého obývacího pokoje

B.J. Thomas, headliner od 60. let, bude zpívat tento víkend na Suncoast.B.J. Thomas, headliner od 60. let, bude zpívat tento víkend na Suncoast.

B.J. Thomas je neocenitelným hráčem z Las Vegas, protože Elvis byl stále naživu, a hraje příměstské kasino od doby, kdy si v 90. letech začali rezervovat headlinery.

Pokud se zdá, že si Thomas udržuje uvolněnou příslušnost k hudebnímu průmyslu, tento postoj se odráží i v The Living Room Sessions. Jarní vydání zjistilo, že Thomas, kterému bylo ve středu 71 let, zpíval ležérní, akustické verze svých nejznámějších písní, často s partnery z duet.

Lyle Lovett se hlásí ke své podpisové písni Raindrops Keep Falling on My Head z roku 1969, zatímco Vince Gill pomáhá s I Just Can’t Help Believing ze 70. let.Thomas si nechává několik písní pro sebe, včetně Don’t Worry Baby a Everybody’s Out of Town, zvláštnosti Burt Bacharach, která by mohla být jednou z nejpodivnějších hitových hitů všech dob. Ještě jsme to neslyšeli v The Walking Dead nebo v apokalyptickém filmu?

Kontaktujte reportéra Mike Weatherforda na mweatherford@
reviewjournal.com nebo 702-383-0288.


Náhled

B. J. Thomas

7:30 hod. Sobota neděle

Suncoast, 9090 High Drive

17,50-44 USD (702-636-7075)