Čistá hodnota Austina Chumlee Russella

Kolik stojí Austin Chumlee Russell Worth?

Čistá hodnota Austina Chumlee Russella: 5 milionů dolarů

Plat Austina Chumlee Russella

25 tisíc dolarů za epizodu

Čisté jmění Austin Chumlee Russell: Austin Chumlee Russell je americká televizní hvězda, podnikatel a zaměstnanec zastavárny, která má čistou hodnotu 5 milionů dolarů. Austin Chumlee Russell se proslavil svou hlavní rolí v seriálu History Channel „Pawn Stars“.

Časný život: Austin Chumlee Russell se narodil 8. září 1982 v Hendersonu v Nevadě. Přezdívku „Chumlee“ si vysloužil, když mu bylo 12 let poté, co ho jeho otec jednoho dne přirovnal k mrožovi „Chumley“ na karikatuře „Tennessee Tuxedo“ kvůli jeho velké tváři a výrazné bradě. Není třeba říkat, že jméno se zaseklo. Chumlee má dva sourozence, bratra jménem Sage a sestru Terru. Jedním z jeho nejlepších přátel z dětství byl Corey Harrison, syn Ricka Harrisona a vnuk Richarda Harrisona. Richard a Rick Harrison založili v roce 1989 obchod se zlatem a stříbrem v zastavárně v Las Vegas, který se nachází jen pár minut od bulváru Las Vegas.

Kariéra: Chumlee začal pracovat pro zlato a stříbro, když mu bylo 21 let. Zastavárna získala svou první úroveň proslulosti poté, co byla uvedena v televizní show Comedy Central „Insomniac with Dave Attell“. Poté, co byla tato epizoda vysílána, Rick Harrison hodil plnohodnotnou sérii desítkám produkčních společností a sítí, až ji nakonec koupil The History Channel. Film „Pawn Stars“ debutoval v roce 2009, kdy tam Austin pracoval pět let.

Dnes Chumlee pracuje za pultem zastavárny a je známý svými komickými slabostmi. Přehlídka sleduje dění v 24hodinovém zlatém a stříbrném zastavárně se sídlem v Las Vegas. Austin skvěle dokázal přesvědčit místní obchod Maserati, aby mu prodal auto ve výši 100 000 $ za pouhých 85 000 $, což dokazuje jeho schopnosti obchodníka. „Pawn Stars“ je v současné době nejpopulárnější show na kanálu History Channel.

Chumlee se stal členem útěku a oblíbeným fanouškem filmu Pawn Stars. Chumlee založil vlastní společnost prodávající novinky, které navrhl. Chumleeho prodej jeho zboží je větší než u jiných hvězd „zastavárny“ díky jeho popularitě u fanoušků show. Chumlee prodal polovinu svého podílu ve své společnosti Ricku Harrisonovi, aby Gold & Silver Pawn Shop mohl efektivněji prodávat jeho novinové předměty.

Chumlee otevřel Chumlee's Candy na bulváru v roce 2017. Nachází se přes ulici od zastavárny zlata a stříbra v Las Vegas. Jeho bratr Sage Russell provozuje každodenní provoz cukrárny.

Film „Pawn Stars“ pokračuje ve zdánlivě neomezeném běhu kanálu History Channel, který má v září 2020 začít natáčet svou 17. sezónu.

Gabe Ginsberg / Getty Images

Legální problémy: 9. března 2016 byl v průběhu vyšetřování obvinění ze sexuálního útoku přepaden Chumleeův dům. Policie našla pervitin, marihuanu, Xanax a několik střelných zbraní. Chumlee byl zatčen. Následujícího dne byl propuštěn z vazby. 23. května 2016 však bylo Chumlee obviněno z 20 trestných činů obvinění z drog a zbraní. Uznal vinu za obvinění ze zločinů, nedovolené držení střelné zbraně a hrubý přestupek za pokus o držení drog výměnou za tři roky probace a poradenství.

Osobní život: Má zvláštní zájem o vintage hrací automaty. Chumlee je také vášnivým sběratelem obuvi s více než 200 páry v šatníku. Rovněž se věnuje sportu, videohrám, skateboardingu a karetní hře Pokémon Trading Card. Je fanouškem punkrockové a rapové hudby. Mezi jeho oblíbené televizní pořady patří „Boardwalk Empire“, „Sons of Anarchy“ a „Breaking Bad“.

Kromě svého Maserati vlastní Chumlee Rolls-Royce Phantom, Range Rover, Cadillac Escalade a Impala SS z roku 1964. Rád jezdí na svém Buicku Regal z roku 1986, který upravil pomocí hydraulických zvedáků vpředu i vzadu.

Chumlee vážil 345 liber, než podstoupil operaci žaludečního rukávu, což mu snížilo kapacitu žaludku na pouhých šest uncí. Cvičil šest dní v týdnu a vylepšil svoji stravu, včetně pití většího množství šťávy, konzumace většího množství zeleniny a vzdání se červeného masa. Chumlee ztratil 110 liber. Byl inspirován k zásadní změně kvůli smrti jeho otce na rakovinu pankreatu ve věku 54 let.

V březnu 2020 byl Chumlee převezen do Valley Hospital v Las Vegas poté, co utrpěl silné bolesti břicha a potíže s dýcháním. Naštěstí měl negativní test na Covid-19.

Chumlee je vdaná za Olivii Russellovou. Chvíli byli přátelé, než chodili. Pár se oficiálně zasnoubil v květnu 2018. V srpnu 2019 se vzali. Nyní nikdo opravdu neví, kde je Olivia. V červenci 2020 si fanoušci všimli, že všechny její fotografie byly vymyty z účtu Instagramu Chumlee. Chystala se na Kalifornskou univerzitu v Santa Barbaře, zatímco Chumlee žije v Las Vegas a filmy „Hvězdy zastavárny“. Na svých sociálních médiích zveřejnil, že je těžké žít odděleně, ale oběti by stály za to.

Mezitím Chumlee nedávno začal natáčet 17. sérii seriálu Pawn Stars. Technicky síť nemůže natáčet kvůli omezením COVID-19, takže Harrisonové a Chumlee berou věci do svých rukou.

Nejdůležitější údaje o platu: Za každou epizodu zastavených hvězd, která vysílá, vydělá Chumlee plat 25 000 $.

Nemovitost: V únoru 2019 Chumlee prodal svůj domov v Las Vegas za 1,375 milionu dolarů. Nachází se asi pět mil od bulváru Las Vegas Strip, nemovitost o rozloze 2 akrů nabízí dům o rozloze 6 200 metrů čtverečních, penzion a dvorek baviče se skalním bazénem. Jeho součástí byla také „Chum Chum Room“, která byla dodávána se striptérskou holí. V roce 2012 zaplatil za party house 1,1 milionu dolarů.

Čistá hodnota Austina Chumlee Russella

Austin 'Chumlee' Russell

Čistá hodnota: 5 milionů $
Plat: 25 tisíc dolarů za epizodu
Datum narození: 8. září 1982 (38 let)
Rod: mužský
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse