Čistá hodnota Anthony Edwards

Kolik stojí Anthony Edwards Worth?

Čistá hodnota Anthony Edwards: 40 milionů $

Čistá hodnota a plat Anthony Edwards: Anthony Edwards je americký herec a režisér, který má čistou hodnotu 40 milionů dolarů. Ačkoli někteří možná znají Edwardsa jako „Goose“ z „Top Gun“, prosadil se také jako známý televizní herec s významnou rolí v „ER“. Hraje Dr. Marka Greena v roli, která do značné míry definovala jeho kariéru, Anthony získal Zlatý glóbus, šest Screen Actors Guild Awards a byl také nominován na čtyři ceny Primetime Emmy. V polovině 90. let podepsal Anthony tříletou smlouvu na 35 milionů USD, aby mohl pokračovat v „ER“. Dohoda, která se vyšplhala na zhruba 530 000 $ za epizodu, učinila z Anthony nejlépe placeného herce v televizi. Pozici zastával několik let.

Kromě své práce na „Top Gun“ se Edwards objevil ve filmech jako „Zodiac“, „Miracle Mile“, „Revenge of the Nerds“, „Planes“ a mnoha dalších.

Časný život: Anthony Charles Edwards se narodil 19. července 1962 v Santa Barbaře v Kalifornii. Edwards, vychovaný v irské rodině s kořeny v architektuře, umění a designu, byl přesvědčen, aby navštěvoval vysokou školu, než se věnoval kariéře herectví. Nakonec získal stipendium na Royal Academy of Dramatic Arts v Anglii a také studoval divadlo na University of Southern California. Nicméně, on vypadl ve věku 19, protože jeho herecká kariéra byla již rozběhla.

V roce 2017 odhalil Anthony tragický detail svého raného života. V eseji publikované na médiu uvedl, že on a několik přátel byli neustále sexuálně napadeni Gary Goddardem, slavným producentem, který založil společnost Landmark Entertainment Group. Zneužívání začalo, když bylo Edwardsovi pouhých 12 let. Nyní působí jako předseda představenstva společnosti 1v6, což je organizace, která pomáhá mužům, kteří měli v minulosti nežádoucí nebo zneužívající sexuální zážitky.

Kariéra: Některé z prvních hereckých prací Anthonyho byly v televizních seriálech, například „Trvá to dva“. Na začátku 80. let debutoval ve filmu Fast Times at Ridgemont High, kde si oblíbil roli portrétu. O dva roky později si zahrál ve filmu „Pomsta pitomců“ jako Gilbert Lowell, hlavní hrdina. Poté si zopakoval svoji roli ve filmu Pomsta pitomců II: Nerdi v ráji z roku 1987, ale vystupoval mnohem méně.

Ačkoli si Edwards rezervoval další významnou roli v roce 1985 ve filmu „Gotcha!“, Teprve v roce 1986 získal skutečnou mezinárodní účast. To byl rok, kdy si po boku rezervoval roli „Goose“ v „Top Gun“ Tom Cruise . „Top Gun“ se ukázal jako neuvěřitelný úspěch. S rozpočtem pouhých 15 milionů $ vydělala společnost „Top Gun“ u pokladny přes 356 milionů $, přestože obdržela smíšené recenze. Edwardsova postava skvěle zemře při tragické letecké nehodě ve filmu. Po filmu „Top Gun“ našel Anthony pokračující úspěch ve filmech jako „Hawks“ a „Downtown“. Na počátku 90. let se objevil v seriálu „Pet Sematary Two“, než se pustil do televizní práce s několika vystoupeními v seriálu „Northern Exposure“.

V roce 1994 si Anthony Edwards zarezervoval pravděpodobně svou nejznámější roli v seriálu „ER“. V lékařském dramatu hrál Anthony roli doktora Marka Greena. Tato role byla zpočátku považována za prostředníka a autoritu, ačkoli se v pozdějších obdobích stal de-facto hlavní postavou. „ER“ je známý pro své vysoké hodnocení a neuvěřitelně dlouhou dobu, protože trval až do roku 2002. Edwards jako uznání za své výkony získal řadu poct a uznání.

V roce 2007 Edwards navázal na významnou roli ve filmu Zodiac od Davida Finchera. V roce 2010 se podílel na největší kasovní bombě v britské historii. Film „Mateřství“ vygeneroval během víkendu otevření pouhých 88 liber, což je ekvivalent 11 prodaných vstupenek. Poté, co si Anthony zarezervoval roli v krátkodobém seriálu Zero Hour, se v roce 2013 etabloval jako herec hlasu v animovaném filmu „Letadla“.

V roce 2017 si Edwards rezervoval periodickou roli soudce ve filmu „Law & Order True Crime“. V roce 2018 se připojil k obsazení filmu „Designated Survivor“, který byl vysílán na Netflixu. Mimo herectví má Edwards řadu režijních titulů. Poprvé měl příležitost režírovat během svého působení ve filmu „ER“ a později pokračoval v režii filmů jako „Můj mrtvý přítel“.

Vztahy: V roce 1994 se Anthony Edwards oženil s Jeanine Lobell. V průběhu svého vztahu měli spolu čtyři děti, než se v roce 2015 rozvedli. Lobell zahájil kosmetickou linku s názvem Stila, která byla v roce 1999 prodána Estee Lauder.

ER Plat: Poté, co se poprvé objevil na ‚ER 'v roce 1994, se Anthony Edwards nakonec objevil v 181 epizodách seriálu. Přibližně v době, kdy George Clooney odcházel z přehlídky, se producenti ER přestali zabývat svými dalšími hvězdami, jako jsou Anthony, Noah Wyle a Eriq La Salle. V roce 1999 dostali Wyle a La Salle tříleté dohody v hodnotě 27 milionů $, s ekvivalentem za epizodu 400 000 $.

Naproti tomu Anthony Edwards dostal tříletou dohodu v hodnotě 35 milionů dolarů, což odpovídá dnešním penězům 55 milionů. Tato dohoda také pro Anthonyho vyšla na přibližně 530 000 $ za epizodu a na mnoho let z něj udělala nejlépe placeného herce v televizi.

Nemovitost: V roce 1998 zaplatili Anthony a jeho manželka, švédská vizážistka Jeanine Lobell, 2 miliony dolarů za dům na pobřeží v Dana Point v Kalifornii. Poté utratili kolem 500 000 $ za rozsáhlé renovace, jejichž dokončení trvalo téměř rok. Dům se nachází v uzavřené komunitě zvané Capistrano Beach. Po mnoho let také vlastnili dům v Los Feliz v Kalifornii.

V roce 2014 si rodina pronajala dům v New Yorku za údajně 40 000 dolarů měsíčně, než si v roce 2015 konečně koupila vlastní duplexní podkrovní byt v Carnegie Hill za 8,52 milionu dolarů. V roce 2020 Anthony uvedl duplex za prodej za 7,65 milionu dolarů se znatelnou ztrátou . Rezidence má tři ložnice a tři terasy o celkové ploše 1 273 čtverečních stop. Hlavní atrakcí je pravděpodobně 32 stop dlouhý jídelní kout se stropy 16 stop. Mezi další podrobnosti patří dubové podlahy, spalování dřeva, vápencový krb a francouzské dveře.

Čistá hodnota Anthony Edwards

Anthony Edwards

Čistá hodnota: 40 milionů $
Datum narození: 19. července 1962 (58 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,88 m)
Profese: Herec, filmový producent, televizní režisér
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Anthony Edwards

  • 11 666 666 ER / rok 3 sezóny (1999-02)
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse