V Las Vegas se otevírá další True Food Kitchen

Společnost True Food Kitchen se sídlem ve Phoenixu oznámila, že otevře druhou lokaci v jižní Nevadě ...Společnost True Food Kitchen se sídlem ve Phoenixu oznámila, že 12. února v The Forum Shops at Caesars otevře druhé místo v jižní Nevadě na Las Vegas Strip. (True Food Kitchen přes Facebook) Krůtí hamburger True Food Kitchen s hash ze sladkých brambor. (Kuchyně pravého jídla)

Společnost True Food Kitchen se sídlem ve Phoenixu oznámila, že otevře 12. února druhé místo v jižní Nevadě na bulváru The Strip Shops at Caesars. Společnost má 32 poboček ve 14 státech, včetně jednoho v Downtown Summerlin.

True Food Kitchen, kterou spoluzakládal integrační lékařský expert Dr. Andrew Weil, má za úkol podávat jídlo, díky němuž se lidé cítí lépe, a sezónní menu řídí Weilova protizánětlivá potravinová pyramida. Mezi podpisová jídla patří starodávná mísa na obilí, kastrol na špagety, squash z toskánského kelu, grilované rybí tacos a Inside Out Quinoa Burger se sezónními výběry, jako je krémová rajčatovo-fenyklová polévka a fíkový a gorgonzolový chleba. Bude mít oddělené obědy, večeře a víkendová brunchová menu, která budou zahrnovat vegetariánská, veganská a bezlepková jídla.

Kromě jídelny bude mít restaurace otevřenou kuchyň, vnitřní terasu a dvě tematické soukromé jídelny. Výzdoba bude zahrnovat spoustu zeleně a zelených prvků, jako jsou jídelní židle vyrobené z recyklovaných lahví sody.Otevření pobočky Strip přinese také první True Bar společnosti, který bude podávat čerstvě lisované šťávy, organické čaje a nápoje jako Honeydew Cooler, Hangover Rx a Kale Aid, plus víno, pivo a sezónní koktejly. Bude nad odrazovým bazénem centra, pod spirálovými eskalátory.