Čistá hodnota Ann Margret

Kolik stojí Ann Margret Worth?

Čistá hodnota Ann Margret: 20 milionů dolarů

Čistá hodnota Ann Margret: Ann Margret je švédsko-americká herečka, zpěvačka a tanečnice, která má čistou hodnotu 20 milionů dolarů. Ona je nejlépe známá pro její role ve filmech 'Bye, Bye Birdie', 'Viva Las Vegas', 'Grumpy Old Men' a 'A Tramvaj do stanice Touha.'

Časný život: Ann-Margret Olsson se narodila 28. dubnath, 1941 ve Stockholmu, Švédsko. Brzy po jejím narození se její rodiče přestěhovali zpět do svého rodného města, malé arktické vesnice v severním středním Švédsku. Popsala provincii Jämtland jako malou zemědělskou a dřevařskou komunitu. Její otec se přestěhoval do USA a ona a její matka se k němu připojily v roce 1946. Vyrůstala na předměstí před Chicagem a v roce 1949 se stala občankou občanství. Jako dítě chodila na taneční lekce a její přirozený herecký talent byl patrný . Předtím, než se musela zaměstnat jako recepční v pohřebním salónu, její matka šila všechny své recitálové kostýmy ručně. Začala hrát, když se dostala na střední školu, účastnila se školních produkcí a přistávala na několika místech v různých televizních pořadech. Po absolvování střední školy navštěvovala Northwestern University, kde byla členkou spolku Kappa Theta Alpha. Zamýšlela studovat žurnalistiku. Nicméně, ona vypadla z prvního ročníku a rozhodla se připojit k cestování taneční skupinu s několika dalšími studenty. Říkali si „The Suttletones“ a hráli v klubech po celém Chicagu a poté v LA. Poté, co strávili několik měsíců v LA, se zbytek skupiny rozhodl vrátit do Chicaga, ale Ann-Margret se rozhodla zůstat. Podepsala nahrávací smlouvu s Warner Bros v roce 1960.

Ranná kariéra: První album Ann-Margret s Warner Bros se neprodávalo. Zkoušela však roli ve vánočním speciálu komika George Burnse a získala znatelnou roli. Získala širokou chválu za svůj výkon a podepsala jak nahrávací smlouvu s labelem RCA Victor, tak smlouvu na sedmiletý film s 21SvatýCentury Fox. Rozhodla se jít svým křestním jménem, ​​aniž by zmínila své příjmení. Začala nahrávat hudbu pro RCA v roce 1961 a později v tomto roce vydala album „And Here She Is: Ann-Margret“. Byla označována jako ženská Elvis, takže RCA se pokusila toto srovnání využít tím, že na album přidala obal alba „Heartbreak Hotel“ a použila Elvisovy tanečníky na pozadí. Přes marketing štítku mělo album průměrné tržby, ale ve stejném roce vydala singl, který si vedl lépe. Píseň „I Just Don't Understand“ se dostala na Top 40 Billboardu a zůstala tam šest týdnů. Beatles by později udělal kryt písně. Vystupovala na přehlídce Oscarů v roce 1962 a ve stejném roce byla nominována na cenu Grammy v kategorii Nejlepší nový umělec.

(Foto: Hulton Archive / Getty Images)

Herecká kariéra: Ačkoli Ann-Margret byla neuvěřitelně talentovaná zpěvačka, měla rozsáhlejší hereckou kariéru než zpěv. Debutovala na obrazovce v roce 1962 filmem Pocketful of Miracles, kde si zahrála po boku Bette Davis. V pokladně si vedlo dobře, ale příští rok by si našla svou únikovou roli v hudební komedii „Bye, Bye Birdie“. Bylo to divoce úspěšné a jeho premiéra v Radio City Music Hall byla nejvyšší tržbou prvního týdne v divadle. Po jeho vydání zdobila obálku časopisu Life Magazine a byla požádána, aby zpívala na soukromé narozeninové oslavě Johna F. Kennedyho. V roce 1964 natočila film „Viva Las Vegas“ s Elvisem Presleym. Pár zaznamenal tři duety pro film, ale pouze jeden se dostal do finálního střihu. Další dvě písně byly vydány až po Elvisově smrti kvůli obavám, že ho Ann-Margret zastíní. Během 60. let byla zaneprázdněna. V roce 1965 si zahrála ve filmu „The Cincinnati Kid“ se Stevem McQueenem a ve filmu „Once a Thief“. Objevila se s Deanem Martinem ve filmu Murderers Row z roku 1966 a ve stejném roce byla uvedena v hlavní roli v komedii The Swinger. Její výkon ve filmu Carnal Knowledge z roku 1971 jí vynesl nominaci na Oscara za nejlepší herečku ve vedlejší roli a získal Zlatý glóbus za nejlepší herečku ve vedlejší roli.

V průběhu sedmdesátých let rozšiřovala typy rolí, které brala, a pohybovala se mimo žánr romantiky. V roce 1975 získala Zlatý glóbus za nejlepší herečku v hudebním filmu za svůj výkon v muzikálu Tommy. V 80. letech pokračovala v rolích, které jí vynesly nominace a ocenění. „Kdo bude milovat mé děti?“ a „Tramvaj s názvem Touha“ jí v letech 1984 a 1985 vynesla dva Zlaté glóby v kategorii Nejlepší herečka v minisérii pro televizi. V průběhu své kariéry byla nominována na pět a získala pět Zlatých glóbusů. Kromě toho byla nominována na pět cen Emmy a jednu získala. Její poslední oceněnou prací osmdesátých let byla minisérie The Two Mrs. Greenvilles z roku 1987, která jí vynesla nominaci na Emmy.

V roce 1993 hrála Ann-Margret podpůrnou roli v kasovním hitu Grumpy Old Men, který celosvětově vydělal přes 70 milionů dolarů. Po tomto filmu Ann hrála především v televizních filmech a jako hostující hvězda v televizních pořadech, ale měla menší role v několika filmech na velké obrazovce, jako je komedie Taxi z roku 2004, nezávislý film Paměť z roku 2006 a romantická komedie z roku 2009 „Rozchod“.

Osobní život: V roce 1967 se Ann-Margret provdala za herce Rogera Smitha a později se stal jejím manažerem. Vzali se až do jeho smrti v roce 2017. Neměla vlastní děti, ale stala se nevlastní matkou tří Smithových dětí z předchozího manželství. Během natáčení filmu „Viva Las Vegas“ zahájila románek s Elvisem Presleym k velké nelibosti jeho tehdejší přítelkyně Priscilly. Ann-Margret popsala Elvise jako její „spřízněnou duši“ a tvrdila, že jí řekl, že ji miluje poté, co se oženil s Priscillou. V roce 2005 vydala CBS minisérii „Elvis“, která obsahovala příběh jejich aféry, a roli Ann-Margret si zahrála herečka Rose McGowan.

Čistá hodnota Ann Margret

Ann-Margret

Čistá hodnota: 20 milionů dolarů
Datum narození: 28.04.1941 (79 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Zpěvák, herec, tanečník
Státní příslušnost: Švédsko
Naposledy aktualizováno: 2021

Výdělky Ann Margret

  • Státní veletrh 500 $ / týden
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse