Andres oznamuje přestávku v restauracích DC; Pásová místa zůstávají otevřená

Luis Montesinos, šéfkuchař Jaleo od Jose Andres, připravuje klasickou Paella Valenciana Rafael ...Luis Montesinos, šéfkuchař Jaleo od Jose Andres, připravuje klasiku Paella Valenciana Rafael Vidal s kuřetem, králíkem, rajčatovým protlakem a zelenými fazolemi v The Cosmopolitan of Las Vegas, čtvrtek 13. července 2017. Richard Brian Las VegasJournal @vegasphotograph

Proslulý šéfkuchař a humanitární pracovník Jose Andres v neděli oznámil, že kvůli koronaviru zavírá všechny své restaurace v oblasti Washingtonu, D.C.

Děláme to ze správných důvodů. Musíme se starat o naše zaměstnance. O naše hosty se musíme starat kvůli jejich bezpečnosti. Ještě důležitější je, že se musíme postarat o každého z vás, uvedl Andres v oznámení na Twitteru.

Andresovy Las Vegas restaurace zůstanou otevřené alespoň dočasně. Zástupce společnosti Jaleo však oznámil, že restaurace dočasně přestala podávat oběd a v úterý a ve středu bude od pondělí zavřená. Některé položky nabídky také nebudou k dispozici.Kromě Jaleo v The Cosmopolitan of Las Vegas jsou Andresovy místní restaurace e, které sídlí v Jaleo; China Poblano, také v Cosmopolitan, a Bazaar Meat na Sahare.