Čistá hodnota Amandy Nunes

Kolik stojí Amanda Nunes?

Čistá hodnota Amandy Nunes: 4 miliony dolarů

Čisté jmění a plat Amandy Nunes: Amanda Nunes je brazilská smíšená bojová umělkyně, která má čistou hodnotu 4 miliony dolarů. Amanda bojuje v UFC a je první ženou, která se stala šampiónkou dvou divizí a dosáhla těchto výkonů v divizích bantamové a muší váhy. Občas byla v UFC zařazena mezi ženské stíhačky číslo jedna za libru.

Amanda Nunes se narodila 30. května 1988 v Salvadoru, Bahia, Brazílie. V Karate začala trénovat, když jí byly jen čtyři roky. Nakonec přešla na box a ve věku 16 let trénovala v brazilském jiu-jitsu. Nunes se brzy přestěhovala do Spojených států trénovat v MMA. Debutovala MMA 8. března 2008 a byla poražena v prvním kole soupeřkou jménem Ana Maria. K dnešnímu dni bojovala ve více než tuctu oficiálně schválených bojů MMA a má celkový vítězný rekord. Je pozoruhodná tím, že je první otevřeně lesbickou šampiónkou UFC a již několik let chodí s bojovníky UFC Ninou Ansaroffovou. Dne 30. prosince 2016 se Amanda Nunes postavila proti největšímu boji v její kariéře Kulatý rousey . Boj, UFC 207, se konal v Las Vegas v Nevadě. Za boj Nunes vydělala 100 000 $ na boj plus bonus 100 000 $. Ronda vydělala 3 miliony dolarů, jen aby se objevila. Amanda Nunes zvítězila v prvním kole už po 48 sekundách.

Amanda dále porazila protivníky na UFC 215, 224, 232, 239, 245 a 250.

Čistá hodnota Amandy Nunes
Čistá hodnota: 4 miliony dolarů
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse