Alex O'Loughlin Čistá hodnota

Kolik stojí Alex O'Loughlin?

Alex O'Loughlin Čistá hodnota: 25 milionů $

Alex O'Loughlin plat

200 tisíc dolarů za epizodu

Alex O'Loughlin čisté jmění a plat: Alex O'Loughlin je australský herec, který má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Dosáhl takové slávy v oblasti herectví, o jaké mnoho aspirujících umělců může jen snít. Objevil se v řadě populárních filmových a televizních pořadů, ale Alex je pravděpodobně nejlépe známý tím, že hrál v seriálu CBS Hawaii Five-0. Alex se objevil ve všech 240 epizodách seriálu během 10 sezón mezi lety 2010 a 2020.

Časný život: Alex O'Loughlin se narodil 24. srpna 1976 - v australské Canberře. O'Loughlin pochází z irského a skotského prostředí, jeho matka je zdravotní sestra a jeho otec učitel fyziky a astronomie v Sydney.

O'Loughlin se v dětství potýkal se značnou neštěstí, trpěl obsedantně-kompulzivní poruchou v raném věku. Navzdory této překážce se Alex v roce 1999 zapsal do Národního institutu dramatického umění (NIDA) v Sydney, kterou ukončil v červnu 2002 poté, co úspěšně získal tříletý titul bakaláře dramatického umění na plný úvazek.

O'Loughlin začal pracovat v krátkých filmech a na okraji divadla v mladém věku - jako teenager působící mimo Sydney. Mezi O'Loughlinovy ​​první herecké koncerty patřil úkol jako komparz v reklamě, ve které hrál mariňáka, což by byl časný předchůdce budoucích mužských rolí, které by pomohly katapultovat jeho kariéru na další úroveň.

Filmová a televizní kariéra: Po absolvování NIDA a práci na reklamních spotech pracoval O'Loughlin v australských televizních a filmových produkcích. Mezi jeho úspěchy patří výjimečné role v BlackJack: Sweet Science , Bílý límeček modrý , jakož i Milujte bajty .

V roce 2004 O'Loughlin získal ranou filmovou roli jako hlavní role v Oyster Farmer a později se objevil ve filmech jako Člověče , Krmit , stejně jako australská minisérie s názvem The Incredible Journey of Mary Bryant - role, která mu přinesla nominaci na nejlepšího hlavního herce v televizi z ceny Australian Film Institute Awards (2005), nemluvě o nominaci na nejvýznamnějšího herce v činoherním seriálu na Logie Awards (2006).

Alex next by si vysloužil významnou roli v úspěšném televizním pořadu Štít , který pomohl pohnout FX do působivé síly při tvorbě obsahu a je stále označován za jedno z nejlepších televizních policejních dramat, jaké kdy byly natočeny. Alex hrál detektiva Kevina Hiatta, postavu, která byla představena jako nový člen fiktivního stávkového týmu. O'Loughlin také předvedl vystoupení ve filmech jako Záložní plán , držel se při hraní po boku Jennifer Lopez.

O'Loughlinova hvězdná síla stále rostla, a to až do té míry, že byl ve vážném sporu, když došlo na hraní legendární postavy Jamese Bonda. Alex se podílel na komplikovaném obrazovkovém testu role na popud režiséra Martina Campbella. Ačkoli O'Loughlin tuto část nezískal, byl pro svůj test na obrazovce vybaven ochrannou známkou 007 smoking.

Po Štít O'Loughlin získal roli vedoucího seriálu v seriálu CBS Měsíční svit . V této show hrál soukromého detektiva / upíra jménem Mick St. John. Kvůli okolnostem, které nikdo nemohl ovlivnit, byla výroba seriálu přerušena narůstající stávkou hollywoodských spisovatelů. Začaly vznikat spekulace Měsíční svit byl by upuštěn, ale tlak ventilátoru pomohl přehlídce získat další čtyři epizody. Poté, co byla show zrušena, došlo k významné kampani založené na fanoušcích, která měla získat obnovení druhé sezóny - ale bezvýsledně.

O'Loughlin byl později obsazen jako vedoucí v nemocničním dramatu CBS Tři řeky , který částečně vyvinula producentka Carol Barbee. Přehlídka vysílala v neděli 21:00 časový úsek (2009-2010).

Alex také hostoval v show jako Myšlenky zločince (Sezóna čtyři - „The Big Wheel“).

BuddyTV zařadil O'Loughlina na 2. místo v seznamu „100 nejsexi mužů roku 2010“. V roce 2011 získal ocenění na stejném seznamu, přičemž se dostal na 9. místo.

V roce 2013 O'Loughlin získal cenu za průlom pro neziskové Australany ve filmu z Los Angeles na slavnostním ceremoniálu, který se konal 24. října 2013.

Hawaii Five-0 : Alex je nejlépe známý tím, že hraje v CBS remaku ikonické show Hawaii Five-0 a ztvárňuje poručíka Steva McGarretta. Přehlídka měla premiéru 20. září 2010. Nakonec zvítězila v kategorii „Oblíbené nové televizní drama“ během udílení cen People's Choice Awards 2010–11. Seriál skončil vysíláním 240 epizod během 10 sezón přes jeho finále v dubnu 2020.

Na svém vrcholu Alex vydělal 200 000 $ za epizodu show. To vyšlo na zhruba 5 milionů dolarů za sezónu.

Filantropické úsilí: Kromě rozsáhlé práce ve filmu i v televizi O'Loughlin dokončil také mnoho práce v oblasti filantropie. O'Loughlin mimo jiné pracoval jako velvyslanec v organizaci Donate Life for America.

Osobní život: O'Loughlin se oženil s modelkou / surfařkou Maliou Jonesovou 18. dubna 2014. Mají tři děti - jedno dítě spolu a po jednom z předchozích vztahů.

Alex O

Alex O'Loughlin

Čistá hodnota: 25 milionů $
Plat: 200 tisíc dolarů za epizodu
Datum narození: 24. srpna 1976 (44 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 1 v (1,8796 m)
Profese: Herec, spisovatel
Státní příslušnost: Austrálie
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse