Finalista „AGT“ Daniel Emmet je „vstupní branou“ do klasické hudby

Daniel Emmett vystupuje v semifináleDaniel Emmett vystupuje v semifinále „America's Got Talent“. (Trae Patton/NBC) Daniel Emmett v semifinále „Amerika má talent“. (Trae Patton/NBC)

Daniel Emmet je záludný ďábel. Použil Aerosmith, aby nás obrátil na Carusa.

Mým cílem od začátku bylo posvítit si na klasickou hudbu, která měla nefér stigma, říká Emmet, zpěvák pop-opery v Las Vegas, který dosáhl tento týden finále America’s Got Talent. Jsem vstupní branou do klasické hudby (smích), ať už jde o klasiku inspirovanou rockem nebo klasiku inspirovanou hudebním divadlem.

Emmet tuto strategii přinutil zpívat, jakbysmet, a to tak, že ve čtvrtfinále předvedl Aerosmithovu píseň I Don’t Wanna Miss a Thing (zpěv ve španělštině, za podpory ohnivých oblaků). Následoval to minulý týden s Somewhere from West Side Story, kde se představení setkalo se smíšenými výsledky čtyř porotců show.

jaké je čisté jmění jimmie johnsona

Emmet také zazpíval tradiční italskou operní skladbu Caruso při cestě do finále.

S tímto působivým seznamem setů se Emmet objeví naposledy v soutěžní show NBC ve 20 hodin. V úterý bude šampion vyhlášen ve finále sezóny ve 20 hodin. Středa (s Kiss otevřením toho televizního vysílání).

Emmet prožil celou škálu emocí, aby přežil až do finále. Minulý týden porotci zachránili pětadvacetiletého zpěváka, Howie Mandel vykřikl Emmetovo jméno a ukázal na mladého zpěváka, aby oznámil, že postoupil do finále 10. O týden dříve Emmeta zachránila show Dunkin 'Save, kde fanoušci mohou během show hlasovat, aby zachránili čin.

Emmet popsal okamžik, kdy Mandel zavolal své jméno, zážitkem mimo tělo.

Myslel jsem, že Dunkin ‘Save je stresující, a že už to nemůže být víc,“ řekl Emmet. Myslím, že jsem vlastně na minutu omdlel.

Emmet je nyní jedním představením z hlavní ceny přehlídky 1 milion dolarů a koncertního vystoupení v Las Vegas. Ví, co má dělat.

Říká, že musím podat největší výkon svého života. Musí to být „wow“ od začátku do konce.

Když wow skončí, podívejte se na vážnou snahu uvést Emmet na místo konání Vegas. Tyto detaily se uvolní po jeho dalším operním okamžiku.

Co bylo oznámeno…

James Taylor se ujímá prodlouženého angažmá v Koloseu v Caesars Palace a Smokey Robinson oznámili tři přehlídky v Ještě pořád Divadlo v Wynn Las Vegas.

Taylor a jeho devítičlenná doprovodná kapela zahrají tucet koncertů od 17. dubna do 11. května. Vstupenky začínají na 55 dolarech (minus poplatky) a do prodeje se dostanou v pátek v poledne.

Robinson vystupuje 27. února a 1. až 2. března. Jeho lístky začínají na 59,50 $ (také minus poplatky) a do prodeje se dostanou v pátek v 10 hodin. Legenda Motown pomohla přinést Lidská přirozenost do Stripu, v tehdejším Imperial Palace (nyní Hotel Linq) v roce 2009. Stále se objevuje ve videoklipu během show HN v Sands Showroom v Benátčan.

Tatum ve městě

Ten chlap, který vypadal Channing Tatum visí poblíž Nobu v Hard Rock Hotel v Pondělí byl opravdu Tatum. A-lister a koproducent Magic Mike naživo byl ve VegasVille, aby se poradil s představiteli hotelu, vedenými generálním ředitelem HRH/Virgin Hotel Las Vegas Richard Boz Bosworth.

Tatum řekl, že se setkal s exekutory, aby diskutovali o dlouhodobé budoucnosti revue pro dospělé tváří v tvář rozsáhlé rekonstrukci hotelu. Chtějí, abychom zůstali, a my chceme být tady, řekl během našeho rychlého chatu. Bosworth řekl, že show je nedílnou součástí rozvoje značky Virgin Hotel.

co je čisté jmění charlie wattů

Bylo to vzrušující setkání; diskutovali jsme expanzi na celkový zážitek ze show během období renovace a transformace nemovitosti, řekl výkonný ředitel. Během akvizičního procesu jsme věděli, jak „Magic Mike Live“ perfektně zapadne do našeho obchodního plánu. Naše vzrušení se od té doby vyvíjelo spolu s tím, jak dobře zážitek „Magic Mike Live“ zlepšuje naši celkovou majetkovou integraci klubu a aktivaci jídla a nápojů.

To vše znamená, že neexistují žádné plány na přesun Magic Mike Live.

Kdo kde byl

Zástupný obrázek pro Canelo Alvarez a jeho všudypřítomný doprovod povečeřel v Lavo v budova v neděli. Přerušil trénink (nebo se to alespoň zdá) a udělal krátkou práci 1 kilové karbanátky.

Mezitím jeho poražený nepřítel, Gennadij GGG Golovkin a jeho posádka byli v Beauty and Essex v Kosmopolitní z Las Vegas. Jak bylo uvedeno, GGG měla jednu žádost - nic s mexickým vlivem by nemělo být podáváno (Canelo je z Mexika).

Po sobotním zápase Usher, Dave Chappelle a Lebron James byli mezi kontrolory jmen, kteří sestoupili do Draiho nočního klubu v Cromwell. Rapová hvězda Spropitné byl nočním (a ranním) headlinerem.

kolik má sean puffy combs čisté jmění

Cool hang alert

Každoroční finanční sbírka pro kampaň Men in Pink od American Cancer Society začíná ve 20:45. Pátek, během show Kennyho Davidsena na Piazza Lounge v Toskánské suity.

Fashion Meets Music je téma, písničky s dokonce periferním spojením oblečení nebo doplňků nebo dokonce růžová barva, s vaším skutečně co-hostingem. Davidsen a komik/hudebník/skladatel/osobní přítel Dennis Blair výkop večera, poté přesouváme na tematická představení ve 22 hodin.

Neexistuje žádný krycí poplatek (a žádné parkovné), ale my budeme předávat váš starý klobouk za dary v boji proti rakovině prsu.

TheJournal vlastní rodina předsedy a generálního ředitele Las Vegas Sands Sheldona Adelsona. Las Vegas Sands provozuje Benátky a Palazzo.