Cenově dostupný dim sum s hvězdičkou od Michelinu do Palms v Las Vegas

Palms přidal do svého působivého seznamu restaurací, které jsou na cestě, místo s mínusovou sumou oceněnou michelinskou hvězdou z Hongkongu. (Dlaně)Palms přidal do svého působivého seznamu restaurací, které jsou na cestě, místo s mínusovou sumou oceněnou michelinskou hvězdou z Hongkongu. (Dlaně) Palms přidal do svého působivého seznamu restaurací, které jsou na cestě, místo s mínusovou sumou oceněnou michelinskou hvězdou z Hongkongu. (Dlaně) Palms přidal do svého působivého seznamu restaurací, které jsou na cestě, místo s mínusovou sumou oceněnou michelinskou hvězdou z Hongkongu. (Dlaně)

Palms přidal do svého působivého seznamu restaurací, které jsou na cestě, místo s mínusovou sumou oceněnou michelinskou hvězdou z Hongkongu.

Tim Ho Wan, který otevřel svůj původní prostor v hongkongské čtvrti Mong Kok v roce 2009 a nyní má téměř 50 restaurací po celém světě, míří do expanze západního kasina resortu ve třetím čtvrtletí roku 2019. Dobrou zprávou pro strávníky s omezeným rozpočtem je že originál je často uveden mezi cenově nejdostupnějšími restauracemi s michelinskou hvězdou na světě.

Tim Ho Wan má v současné době pobočky po celé jihovýchodní Asii, Tchaj -wanu, Macau a Austrálii. V USA je však řetězec v současné době omezen na Havaj a New York City, ve fázi plánování je také prostor v Irvine v Kalifornii. Umístění Palms bude obsahovat oblíbené BBQ vepřové buchty a také výběr regionálních klasických dim sum a exkluzivní výtvory zakládajících kuchařů Mak Kwai Pui a Leung Fai Keung, které jsou inspirovány Las Vegas.



Tim Ho Wan se připojí k restauracím, včetně nedávno otevřené steakové restaurace Scotch 80 Prime, Send Noodles a A.Y.C.E. Bufet a také restaurace již brzy od šéfkuchařů Bobbyho Flaye, Michaela Symona, Chrise Santose a Marca Vetriho.