Adam Levine Čistá hodnota

Kolik stojí Adam Levine?

Čistá hodnota Adama Levina: 120 milionů $

Plat Adama Levina

68 milionů $

Čisté jmění a plat Adama Levina: Adam Levine je zpěvák, skladatel a televizní moderátor, který má čistou hodnotu 120 milionů dolarů. Adam Levine je nejznámější tím, že je zpěvákem kapely Maroon 5 a je jedním z hostitelů celebrit reality show NBC The Voice. Adam vydělává 8 milionů $ za sezónu na hostování The Voice vedle hostitelů, mezi něž patří Blake Shelton, Usher, Shakira a Christina Aguilera.

Časný život: Adam Noah Levine se narodil v Los Angeles v Kalifornii 18. března 1979. Jeho rodiče, Fredric a Patsy Levine, se rozvedli, když bylo Adamovi sedm. Popsal svou rodinu jako velmi muzikální a přisuzoval formování svého jedinečného hudebního stylu dospívání posloucháním idolů své matky Simon & Garfunkle, Fleetwood Mac a Beatles. Levine šel do Brentwood School, kde se setkal se svými budoucími členy kapely Maroon 5, Jessem Carmichaelem a Mickey Maddenem.

Kariéra staré hudby : Levine, Carmichael, Madden a jejich přítel Ryan Dusick založili kapelu s názvem Kara's Flowers v únoru 1994. V roce 1995 odehráli svůj první koncert na Whiskey a Go Go v západním Hollywoodu. Levine zpíval a hrál na kytaru. Skupinu objevil producent Tommy Allen na plážové párty v Malibu, kde vystupovali. Allen a jeho partner nechali Karyiny květiny nahrát 11kolébové album a následně byly podepsány k opakování záznamů prostřednictvím producenta Roba Cavalla. Kapela vydala své první album The Fourth World v srpnu 1997. Ve stejném roce se kapela hostovala také na Beverly Hills 90210. Poté, co kluci vystudovali střední školu, cestovali na podporu svého alba, ale na malou úspěch. Poté, co se alba prodalo jen asi 5 000 kopií, se Reprise rozhodl kapelu opustit a Kara's Flowers se brzy rozpadla.

Maroon 5: Poté, co se skupina rozpadla, se Levine a Carmichael přestěhovali do New Yorku studovat na Five Towns College. Nakonec se Kara's Flowers rozhodla znovu spojit s proměnou, přidala pátého člena, jednoho vyměnila a přejmenovala se na Maroon 5. Levine byl asistentem spisovatele v televizním pořadu CBS Judging Amy, než se prosadil v hudebním průmyslu. Během svého působení v Judging Amy napsal Adam několik básní a písní o bývalé přítelkyni jménem Jane. Tyto noty by se nakonec proměnily v první rozbité album Maroon 5, 2002 Songs About Jane, které bylo po vydání certifikováno jako trojitá platina. Album bylo hitem spánku, prodalo se mu 10 milionů kopií a stalo se desátým nejprodávanějším albem roku 2004 - dva roky po počátečním vydání. Maroon 5 vyhráli Grammy za nejlepšího nového umělce v roce 2005 a příští rok získali Grammy za nejlepší popové vystoupení dua nebo skupiny za druhý singl alba, šíleně populární hit „This Love“.

Od vydání debutového alba Maroon 5 prodalo více než 30 milionů alb po celém světě, z toho 10 milionů pouze ve Spojených státech. Skupina také prodala více než 30 milionů digitálních singlů. Alba Maroon 5 It Will Won Be Soon Before Long v roce 2007 a V v roce 2014 dosáhly čísla 1 v žebříčku Billboard 200. K oblíbeným singlům skupiny patří například „Harder to Breathe“, „This Love“, „She Will Be Loved“, „Sunday Morning“, „Makes Me Wonder“, „Moves Like Jagger“ (s Christinou Aguilerou), „Payphone“ (s názvem Wiz Khalifa), „One More Night“, „Maps“, „Animals“, „Sugar“, „Don't Wanna Know“ (představovat Kendrick Lamar) a další.

Maroon 5 pokračuje v rozsáhlém nahrávání a turné. Vydali šest studiových alb, tři živá alba, 30 singlů a 23 hudebních videí. Levine získal několik cen Grammy, Billboard Music Awards a American Music Awards. Kromě své práce s Maroon 5 se Adam Levine objevil jako hostující zpěvák na desítkách singlů po boku mnoha populárních umělců.

Frederick M. Brown / Getty Images

Televizní kariéra: Adam se několikrát objevil v SNL. V roce 2012 měl Levine periodickou roli v American Horror Story: Asylum. Hrál Leo Morrisona a scény byly natočeny kolem jeho turné Maroon 5. Ten stejný rok byl obsazen do muzikálno-romantického dramatického filmu Begin Again, kde si zahráli Keira Knightley a Mark Ruffalo.

Od roku 2011 působí Levine jako soutěžící porotce a trenér populární televizní reality show The Voice. Popularita a dosah Levine se po vstupu do show ohromně zvýšila. Byl popsán jako vylomená hvězda seriálu. V roce 2013 to bylo odhadováno The Hollywood Reporter, že Levine byl placen 12 milionů $ za každou sezónu The Voice. Levine opustil The Voice v květnu 2019, po šestnácti sezónách a osmi letech. Film a jeho role obdržely obecně příznivé recenze.

Jiné podniky: Levin a Josh Gummersall založili v roce 2018 vlastní produkční společnost, 222 produkcí. Jejich prvním projektem byl Sugar, seriál webové televize YouTube inspirovaný hudebním videem k písni Maroon 5 se stejným názvem. Společnost 222 Productions také v květnu 2019 pro NBC vytvořila soutěžní sérii reality show Songland. Levine slouží jako výkonný producent. V únoru 2012 založil Levine vlastní nahrávací společnost 222 Records. Levine také spolupracoval s různými oděvními společnostmi na zavedení linek pánského oblečení. V lednu 2020 se Levine stal velvyslancem značky Shure a propaguje svou řadu bezdrátových sluchátek a sluchátek.

Osobní život: Adam Levine byl na začátku 2010 známý tím, že chodil s řadou slavných supermodelek. Adam si vzal supermodelku Behati Prinsloo v roce 2014, kdy jejich svatbu celebroval Jonah Hill. Mají spolu dvě děti, Dusty Rose a Gio Grace.

Levine diskutoval o užívání halucinogenních drog, když byl teenager. Uvedl, že po první zkušenosti s Ambienem, který ho na hodinu nechal v bezvědomí, úplně přestal užívat léky na předpis.

Milníky čistého jmění Adama Levina :

  • Září 2010: Poprvé přidáno do CelebrityNetWorth s celkovým odhadem bohatství 5 milionů $.
  • 2012: 10 milionů dolarů
  • 2014: 25 milionů $
  • 2017: 70 milionů $
  • 2018: 95 milionů $
  • 2019: 120 milionů $

Plat od společnosti Voice and Other Ventures : Během své první sezóny v The Voice byl Adamův plat 6 milionů dolarů. Do roku 2015 vydělával 10 milionů dolarů. V roce 2016 to narostlo na 12 milionů $. V letech 2015 a 2016 dosáhl jeho celkový příjem ze všech zdrojů každý rok výše 35 milionů $. Od roku 2017 činil Adamův plat v The Voice 13 milionů dolarů. V roce 2018 dosáhl jeho celkový příjem ze všech zdrojů 68 milionů $.

Nemovitost : V březnu 2018 zaplatil Adam 34 milionů dolarů za dům o rozloze 12 000 čtverečních stop v Beverly Hills. Koupili jej od tvůrce Will & Grace Maxe Mutchnicka. Mutchnick jej koupil od Peťa Samprase a jeho manželky Bridgette Wilsonové v roce 2008 za 14,5 milionu dolarů. Adam a Behati utratili dům za rok více než 7 milionů dolarů a poté jej v dubnu 2019 uvedli na prodej za 47,5 milionu dolarů. Pokud získají požadovanou cenu, vydělají za rok zisk 5 milionů dolarů. V roce 2018 prodal Adam další dvě sídla v Beverly Hills, včetně jednoho Johnu Mayerovi za 13,5 milionu dolarů. V roce 2017 koupil dům v Holmby Hills za 17 milionů dolarů, vykuchal ho a připravil renovaci. Z nějakého důvodu ztratil zájem a nakonec jej prodal v polovině výstavby za 18 milionů dolarů. Stále vlastní další velkou nemovitost v Beverly Hills, kterou koupil v roce 2012 za 5 milionů dolarů.

Začátkem roku 2019 Adam a Behati utratili 32 milionů dolarů na získání bývalého domu Bena Afflecka a Jennifer Garnerové v tichomořských palisádách. Ben a Jen zaplatili za dům v roce 2009 17,55 milionu dolarů. To znamená, že po většinu roku 2019 vlastnil Adam pouze nemovitosti v Los Angeles v hodnotě nejméně 80 milionů dolarů.

Adam Levine Čistá hodnota

Adam Levine

Čistá hodnota: 120 milionů $
Plat: 68 milionů $
Datum narození: 18. března 1979 (42 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 11 v (1,82 m)
Profese: Hudebník, kytarista, herec, písničkář, podnikatel, vokální trenér
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse