Adam Lambert Čistá hodnota

Kolik stojí Adam Lambert Worth?

Adam Lambert Čistá hodnota: 30 milionů dolarů

Adam Lambert Čistá hodnota: Adam Lambert je americký písničkář a herec, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Lambert, umělec od mladého věku, se stal mezinárodně proslulým v roce 2009, kdy zvítězil v osmé sezóně „American Idol“. Jeho první studiové album „For Your Entertainment“ (2009) debutovalo u čísla 3 na žebříčcích „Billboard“. Adam prodal více než 3 miliony alb a od roku 2011 spolupracuje s kapelou Queen.

Časný život: Adam Lambert se narodil Adam Mitchel Lambert 29. ledna 1982 v Indianapolis v Indianě. Během Adamova dětství byla jeho matka Leila jako dentální hygienistka a jeho otec Eber pracoval jako programový manažer pro Novatel Wireless, ale Leila později změnila svou kariéru na interiérový design. Lambertův mladší bratr Neil se narodil poté, co se rodina přestěhovala do San Diega v Kalifornii. Adamova matka je židovka a jako dítě chodil do hebrejské školy.

Ve věku 9 let začal Lambert hrát ve hrách se sítí Metropolitního vzdělávacího divadla a pokračoval v profesionálních produkcích „Jsi dobrý člověk, Charlie Brown“, „Peter Pan“, „Hello, Dolly“ a „ Tuk.' Během studia na střední škole Mount Carmel Adam zpíval s jazzovou kapelou školy, přidal se ke sboru a hrál ve školních hrách. Po absolutoriu se přestěhoval do Orange County, aby navštěvoval Kalifornskou státní univerzitu, Fullerton, ale po 5 týdnech vypadl a přestěhoval se do Los Angeles, aby se místo toho soustředil na svou kariéru.

Kariéra: Lambertovým prvním profesionálním zaměstnáním bylo 10měsíční působení na výletní lodi v 19 letech a o 2 roky později byl obsazen do evropské produkční produkce filmu „Hair“. V roce 2004 hrál Adam Joshuu v divadelní inscenaci Kodak Theatre: The Musical: The Music, v hlavní roli s Valem Kilmerem. V následujícím roce byl obsazen jako člen souboru a záskok Fiyera v putovní inscenaci Wicked. opakoval tyto role ve výrobě Los Angeles 2007). V roce 2009 Lambert soutěžil na osmé sezóně „American Idol“ a soustavně získal pochvalu od porotců, dokonce si vysloužil potlesk ve stoje od Simona Cowella za svůj výkon ve hře „Mad World“. Ačkoli Adam skončil na druhém místě za Krisem Allenem, zůstal jedním z nejpopulárnějších soutěžících „American Idol“ a MTV ho zařadila na 5. místo v jejich seznamu 2009 „The 10 Greatest“ American Idol “Contestants of All Time.

Lambert následoval jeho běh na „American Idol“ debutovým albem „For Your Entertainment“, které vyšlo v listopadu 2009 a zahrnovalo mezinárodní hity „Whataya Want from Me“ a „If I Had You“. Album mu vyneslo nominaci na cenu Grammy za nejlepší mužský popový vokální výkon a bylo certifikováno zlatem v USA a Finsku a platinou v Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu. Adam vydal další 3 studiová alba „Trespassing“ (2012), „The Original High“ (2015) a „Velvet“ (2020) a prodal více než 5 milionů singlů. Po vystoupení se členy Queen na American Idol v roce 2011 působil jako hlavní zpěvák kapely na MTV Europe Music Awards. Queen + Adam Lambert odehráli svůj první oficiální koncert v červnu 2012 a v roce 2016 vydali album „Live in Japan“ a v letech 2012 až 2020 se vydali na 5 turné.

Adam se objevil v několika televizních pořadech, například Project Runway (2011), Pretty Little Liars (2012) a RuPaul's Drag Race (2014). Měl periodickou roli v seriálu „Glee“, kde v letech 2013 a 2014 hrál Elliota „Starchilda“ Gilberta v 5 epizodách, a hrál roli Eddieho v seriálu The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again v síti Fox 2016.

(Foto Noam Galai / Getty Images)

Osobní život: Adam je otevřeně gay a od listopadu 2010 do dubna 2013 byl ve vztahu s finskou televizní osobností Sauli Koskinenm a od března do listopadu 2019 s modelem Javi Costa Polo.

Lambert je známý svou charitativní činností a podporuje organizace jako DonorsChoose, MusiCares, charity: water a The Trevor Project. V roce 2013 mu byla udělena cena Unity Award od nadace We Are Family Foundation za hudbu s pokojnými zprávami. V roce 2019 Adam založil vlastní charitativní organizaci Feel Something Foundation, která podporuje lidská práva LGBTQ +. Podílel se na několika charitativních koncertech, včetně vystoupení s Queen a Eltonem Johnem v roce 2012 za účelem získání finančních prostředků pro Nadaci Olena Pinchuk ANTIAIDS, benefitu pro Marylanders v roce 2012 pro Marriage Equality a ples nadace Make-A-Wish 2013. Lambert také vystupoval na charitativním singlu „Hands“, který přinesl prospěch rodinám zasaženým tragickým masovým střílením v nočním klubu Pulse v Orlandu v roce 2016.

Ceny a vyznamenání: V roce 2009 získal Lambert cenu Teen Choice Award za mužskou realitu / hvězdu rozmanitosti a Young Hollywood Award za umělce roku. V roce 2010 získal na kanadských MuchMusic Video Awards cenu UR Fav International Video za film „Whataya Want from Me“. V roce 2013 obdržel cenu Davidson / Valentini na 24. výročním mediálním ocenění GLAAD a získal také cenu GLAAD za vynikajícího hudebního umělce. Adam byl zařazen do speciálu Barbary Waltersové „10 nejfascinujících lidí“ v roce 2009 a následující rok byl jmenován jedním z nejkrásnějších lidí časopisu „People“.

Nemovitost: V roce 2014 Lambert zaplatil 3 miliony dolarů za dům o rozloze 3 800 čtverečních stop v Hollywood Hills. V roce 2017 jej uvedl na trh za 4 miliony dolarů, poté jej v květnu 2019 stáhl za 3,35 milionu dolarů, v lednu 2020 byl uveden na trh a v následujícím měsíci byl znovu uveden na 3,35 milionu dolarů u jiného obchodníka.

V roce 2018 Adam koupil dům se 14 místnostmi o rozloze 5 000 čtverečních metrů, také v Hollywood Hills, za 6,5 ​​milionu dolarů.

Adam Lambert Čistá hodnota

Adam Lambert

Čistá hodnota: 30 milionů $
Datum narození: 29.01.1982 (39 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Herec, hudebník, umělec, hudební producent, písničkář, hudební umělec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse