9 neobvyklých jídel v Las Vegas pro dobrodružnější jedlíky

(Thinkstock)Detailní záběr na smažené šneky s česnekovým máslem

Pro někoho dobrodružné znamená nevědět, jaký druh zeleniny jedí, pro jiné to je vědět, že jíte kachní embryo zabalené v syrovém vepřovém střevě. Ať tak či onak, Las Vegas je skvělým místem k opuštění vaší zóny kulinářské pohody.

Las Vegas, bez vlastního podpisového jídla, se specializuje na to, aby nám přineslo všechno ostatní. Od tradičních kantonských až po nové zvraty v baskičtině, Las Vegas má všechno.

Zde je devět míst, kde se můžete v Las Vegas rozbít a trochu se zbláznit (s jídlem):Kobylky v El Dorado Cantina

kolik peněz má dj khaled

Tato restaurace, na adrese 3025 S. Industrial Rd., Je konzistentně nazývána jednou z nejautentičtějších mexických restaurací ve městě. Mezi polévkou Albondigas, plněnými krevetami a pozolem najdete také kaplaniny - nebo restované kobylky. Přicházejí česneková limetka nebo habanero.

Mořská okurka v é od José Andrése

The moře a hory naSvéuvnitř Cosmopolitan je jedno z mnoha pokrmů, které prověří vaše znalosti potravin po celou dobu jídla. J.osé Andrés je známý svým chemickým přístupem k kuchyni a toto jídlo se nijak neliší. V tomto případě je mar y montaña mořská okurka plněná vepřovým masem.

Divoký burgundský šnek v Mon Ami Gabi

Ačkoli je název běžný, escargot je jednou z nejpodivnějších věcí, které mají lidé v Las Vegas k dispozici. Šneci nebo šneci se obvykle podávají v česnekové, bylinkové a máslové omáčce a vidličkou je sníte přímo ze skořápek. Ve Francii to není nic nového, ale pro vás to může být.

Smažená chobotnice na Ichiza

charlie sheen 2 a půl platu

I když to může znít divně, je to blíž kalamáry než živá chobotnice. Japonská restaurace v čínské čtvrti nabízí kromě jiných známých, ale dosud neznámých pokrmů také hovězí míchané maso a žaludky.

Prasečí uši v Therapy v centru Las Vegas

Křupavé uši smaženého prasete spárované s lanýžovou medovou hořčicí. Vepřové uši nejsou pro čínská nebo španělská jídla žádnou novinkou, ale malé kousky se v americké kuchyni obvykle nepodávají. Ať už je dostanete kamkoli, prasečí uši mívají více chrupavek než jiné části těla, takže si to uvědomte.

Žabí stehýnka ve Vila Algarve

Žabí stehýnka jsou další, které lze nalézt v pokrmech po celém světě, ale pro Američana je to mimo tento svět. Většina míst, kde je najdete, je uvaří jinak, včetně portugalské restaurace Vila Algarve ve West Tropicana. Podávejte je s omáčkou peri-peri, tradiční portugalskou omáčkou z chilli papriček.

alex a simon van kempen čisté jmění

Polévka ze žraločích ploutví v Joyful House

Polévka ze žraločích ploutví je dodávána s emocionálním zavazadlem - ale pokud chcete dobrodružné, určitě se hodí. Tato hongkongská kantonská restaurace je jednou z nejautentičtějších (a nejlépe hodnocených) v údolí, kde si můžete dát mořskou okurku s mušlemi, medúzami a rybami připravenými způsoby, o kterých se vám ani nesnilo.

Prasátko na Bazaar Meats

Už jste někdy viděli vařené prase s jablkem v tlamě? To je nápad. Až na to, že je to celé - celé pečené prasátko. (Dojící část se týká prasete, které se stále živí matkou.) Je to populární v cajunské kuchyni na jihu, stejně jako v čínských nebo vietnamských večírcích.

co je čisté jmění tareka a christiny

Ochutnejte tacos v Tacos el Gordo

Dršťky jsou žaludek, kdybyste to nevěděli - a podává se v pokrmech po celém světě. V tacos je obzvláště chutný. V Tacos El Gordo, jedné z nejoblíbenějších taquerií v údolí, můžete také získat tacos z hovězího mozku, jazyka a tváře.