9 remakeů a pokračování Disney, které vyšly po „Incredibles 2“

Helen Parr (Elastigirl) zHelen Parr (Elastigirl) z filmu „Úžasňákovi“ (Disney) GOTTA FLY-Vizionářský filmař Tim Burton se podílí na živých akčních přestavbách animovaného klasického filmu Dumbo Disneyho z roku 1941. „Dumbo“ byl vždy jedním z mých oblíbených filmů Disney, řekl Burton. Snažíme se dát mu stejné srdce, pocit a emoce, které jsme na originálu všichni milovali. V hlavních rolích Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green, Nico Parker a Finley Hobbins se Dumbo v současné době vyrábí v Anglii. © 2017 Disney Enterprises, Inc. Všechna práva vyhrazena .. Christopher Robin (Ewan McGregor) se svým dlouholetým přítelem Medvídkem Pú v Disney CHRISTOPHER ROBIN. DO INTERNETU-V Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2, Vanellope von Schweetz a Wreck-It Ralph opouštějí arkádový svět a prozkoumávají nezmapovaný a vzrušující svět internetu. Na tomto obrázku mají Vanellope a Ralph úchvatný pohled na celosvětový web, zdánlivě nekonečnou metropoli plnou webů, aplikací a sítí sociálních médií. Jak ve snaze zachránit Vanellopinu hru, jak tito dva misfité vůbec v tomto obrovském novém světě uspějí? Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2, představující hlasy Sarah Silvermanové jako Vanellope a Johna C. Reillyho jako Ralpha, se v amerických kinech otevírá 21. listopadu 2018. © 2018 Disney. Všechna práva vyhrazena. Mary Poppins (Emily Blunt) v původním Disneyho muzikálu MARY POPPINS RETURNS, pokračování filmu MARY POPPINS z roku 1964, který diváky zavede na zcela nové dobrodružství s prakticky dokonalou chůvou a rodinou Banksových. Jack (lin-Manuel Miranda), Annabel (Pixie Davies), Georgie (Joel Dawson), John (Nathanael Saleh) a Mary Poppins (Emily Blunt) v původním Disneyho muzikálu MARY POPPINS RETURNS, pokračování filmu MARY POPPINS z roku 1964, který si bere publikum na zcela novém dobrodružství s prakticky dokonalou chůvou a rodinou Banksových. SUPER RODINA-Ve hře Disney Pixar's Incredibles 2 je Helen (hlas Holly Hunter) v centru pozornosti, zatímco Bob (hlas Craiga T. Nelsona) naviguje každodenní hrdinství normálního života doma, když se vylíhne nový padouch brilantní a nebezpečná zápletka, kterou společně dokážou překonat jen Úžasňákovi. Incredibles 2, představující také hlasy Sarah Vowell jako Violet a Huck Milner jako Dash, se otevírá v amerických kinech 15. června 2018. © 2017 Disney • Pixar. Všechna práva vyhrazena. Zleva Violet, Dashiel, Mr. Incredible a Elastigirl z 'The Incredibles'.

Disney také může mít licenci k tisku peněz.

A nejen Disney Dollars, měna, která byla kdysi prodána ve svých zábavních parcích - skutečné zákonné platidlo v USA.

jak starý je donny a marie osmondovi

Zapomeňte na všechny filmy společnosti Marvel a jejich výplaty v miliardách dolarů. Neberte v úvahu franšízu Star Wars, která navzdory tvrdému propadu Solo zůstává jednou z nejcennějších vlastností na této nebo jakékoli jiné planetě.



Předěláním nebo chrlením pokračování svých klasických filmů Disney a Pixar by studio mohlo v příštích letech dominovat pokladně bez jediného nového nápadu.

S Neuvěřitelné 2 v pátek, zde je pohled na některé další známé tváře na Disney's slate, spolu s jejich předpokládanými daty vydání.

Christopher Robin (3. srpna)

Medvídek Pú, Tigger, Eeyore a přátelé cestují ze Hundred Acre Wood do Londýna, aby dospělému Christopherovi Robinovi (Ewan McGregor) pomohli uvědomit si důležitost své rodiny v tomto hybridním živě-akčním/animovaném filmu.

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 (21. listopadu)

Sugar Rush, videohra Vanellope von Schweetz (hlas Sarah Silvermanové), potřebuje náhradní díl, a tak ona a padouch Ralph (John C. Reilly) cestují na konec internetu v tom, co vypadá a zní jako sledovatelná verze hry The Emoji film.

Mary Poppins se vrací (25. prosince)

Když ji dospělý Michael (Ben Whishaw) nejvíce potřebuje, jeho bývalá chůva (Emily Blunt) znovu vstupuje do života rodiny Banksových v tomto hudebním pokračování, ve kterém si zahrají Lin-Manuel Miranda, Colin Firth, Meryl Streep, Angela Lansbury a Dick Van Dyke .

Dumbo (29. března 2019)

Živý akční film režiséra Tima Burtona o oblíbeném pachydermu sleduje Dumbův život v malém cirkusu (ve vlastnictví Dannyho DeVita), dokud jej nezíská bezohledný propagátor (Michael Keaton), který chce zneužít létajícího slona za vše, co stojí za to.

Aladdin (24. května 2019)

Guy Ritchie režíruje Menu Massoud, narozenou v Egyptě, jako Aladdin, Naomi Scott (Power Rangers) jako Jasmine a Will Smith jako Genie v této živě-akční předělávce s původními i novými písněmi.

^ Toy Story 4 (21. června 2019)

Je to osm let od posledního velkoplošného dobrodružství Woodyho a Buzze Lightyeara. Nyní to bude ještě minimálně jeden, protože pokračování, původně plánované na otevření o víkendu, si místo s Incredibles 2 vyměnilo.

Lví král (19. července 2019)

Jon Favreau, čerstvý z režie živě-předělaného The Jungle Book, se vrací do džungle pro tento počítačově generovaný remake s Jamesem Earlem Jonesem, který opět vyjadřuje Mufasu, Donalda Glovera jako Simbu a Beyoncea jako Nala.

Frozen 2 ( 27. listopadu 2019)

Pokud máte nějaké pochybnosti, uvidíte Annu (vyjádřenou Kristen Bell), Elsa (Idina Menzel) a Olaf (Josh Gad) znovu-zvláště poté, co se Frozen stal nejlépe vydělávajícím animovaným filmem všech dob, zatímco vytáhl oscarového ušní červ písně-měli byste to nechat být.

Mulan (27. března 2020)

Čínská herečka Liu Yifei ztvární titulní postavu v tomto živém akčním remaku, ve kterém si Jet Li zahraje jako císař a Donnie Yen (Rogue One: Příběh hvězdných válek) jako velitel Tung.