8 Las Vegas restaurací na seznamu milovníků vína OpenTable

Zákazníci večeří v restauraci Giada De Laurentiis Las Vegas v restauraci GIADA v hotelovém kasinu Cromwell ve středu 26. listopadu 2014. (Martin S. Fuentes/Las VegasJournal)Zákazníci večeří v restauraci Giada De Laurentiis v Las Vegas, Giada, uvnitř Cromwell na Las Vegas Strip. (Martin S.Fuentes/Las VegasJournal) Nejlepší restaurace světa ve věži Stratosphere v Las Vegas. (Elizabeth Brumley/Las VegasJournal) @EliPagePhoto Eiffelova věž v Paříži v Las Vegas. Mon Ami Gabi v Paříži Las Vegas. Restaurace Hugo's Cellar uvnitř Four Queens v centru Las Vegas. (John Gurzinski/Las VegasJournal) Hlavní jídelna v Delmonico's Steakhouse v Benátkách. (Steve Andrascik/Las VegasJournal) Interiér steaku Gordon Ramsay v Paříži Las Vegas. (Chase Stevens/Las VegasJournal) Restaurace Sinatra v Encore Las Vegas. (K.M. Cannon / Las VegasJournal)

Las Vegas si vede dobře na každoročním seznamu 100 nejlepších restaurací pro milovníky vína OpenTable s osmi údolními místy.

Abychom to uvedli na pravou míru, New York City má na seznamu 12 záznamů a celá Kalifornie jich má 10.

Není divu, že většina oceněných místních sbírek vína je na Stripu. Hugo’s Cellar at the Four Queens je jediným vstupem bez adresy Las Vegas Boulevard.westwind drive v las vegas nv

Na Stripu se do seznamu dostaly tři restaurace zaměřené na steaky: Delmonico Steakhouse v The Venetian, Gordon Ramsay Steak v Paris Las Vegas a nedávno přepracovaný Top of the World ve Stratosphere. Světem francouzské kuchyně jsou restaurace Eiffel Tower a její soused Mon Ami Gabi v přízemí, oba v Paříži. A italské restaurace Giada na Cromwell a Sinatra v Ještě pořád zaokrouhlit věci.

Seznam Open Table byl sestaven z více než 12 milionů ověřených recenzí OpenTable ve více než 28 000 restauracích v USA Za úplatu byly zahrnuty pouze restaurace s minimálním celkovým skóre a počtem kvalifikovaných recenzí, které byly poté hodnoceny a tříděny podle procenta recenze, pro které byl jako speciální prvek vybrán pozoruhodný vinný lístek.

TheJournal je ve vlastnictví rodiny předsedy a generálního ředitele Las Vegas Sands Sheldona Adelsona. Las Vegas Sands funguje Benátčan.

kolik je naše čisté jmění