6IX9INE aka Tekashi69 Čistá hodnota

Kolik stojí 6IX9INE?

6IX9INE Čistá hodnota: 8 milionů dolarů

Čisté jmění 6IX9INE: 6IX9INE, také známý jako Tekashi69, je americký rapper, osobnost sociálních médií a usvědčený zločinec. Od tohoto psaní má Tekashi69 čistou hodnotu 8 milionů dolarů. Tekashi je jedním z nejkontroverznějších rapperů na světě, a to jak z hlediska svého umění, tak osobního života. V roce 2015 se přiznal k trestnému činu obvinění z použití dítěte při sexuálním výkonu. V roce 2018 byl zatčen za vydírání, zbraně, obvinění z drog a spiknutí za účelem vraždy. Na oplátku za snížený dvouletý trest Tekashi svědčil proti svým bývalým spolupracovníkům gangu. Byl propuštěn předčasně kvůli pandemii COVID-19 a umístěn do domácího vězení.

Časný život a kariérní začátky : Tekashi69 se narodil Daniel Hernandez v Bushwicku v Brooklynu v New Yorku 8. května 1996. Jeho matka je z Mexika a jeho otec z Portorika. Se svým otcem se setkal až v devíti letech. Do té doby věřil, že jeho otec nežije. Ve skutečnosti byl Daniel Sr. závislý na heroinu, který byl uvězněn. Jeho otec později tvrdil, že matka matce zabránila Danielovi staršímu v tom, aby viděl Daniela mladšího, a to tak daleko, že vytrhával dopisy, které poslal z vězení.

Rodina se potýkala s finančními problémy, zejména poté, co byl Danielův nevlastní otec zastřelen na schodech rodinného domu v roce 2010, kdy měl Daniel 14 let. Smrt způsobila vážné fyziologické poškození a vyžadovala, aby Daniel navštívil terapeuta, který by léčil PSD a deprese. V této době také začal hrát ve škole a byl vyloučen ze školy v 8. třídě. Po ukončení školy Daniel začal pracovat v obchodě s potravinami, aby finančně pomohl rodině.

Rapová kariéra : Daniel začal rapovat, když mu bylo 16 let. Časný zlom nastal, když se setkal s generálním ředitelem nahrávací společnosti, který přišel do brooklynského vinaře, kde Daniel pracoval. Tento výkonný ředitel Peter 'Righteous P' Rogers provozoval label s názvem Hikari-Ultra. Peter povzbudil Daniela, aby začal vydávat originální písně.

Jeho první píseň s příslušným názvem „69“ vyšla v roce 2014. Ten rok vydal řadu dalších singlů. Během příštích tří let Daniel, který do té doby přijal jméno Tekashi 6ix9ine, vydal sérii alb a videí, které mu vynesly mírnou popularitu v undergroundové rapové scéně.

Úspěch : Tekashi69 vydal svůj debutový mixtape Day69 v roce 2018. Jeho debutový singl „Gummo“ dosáhl na 6. místo v americkém rapovém žebříčku, 7. na americkém žebříčku R & B / Hip-Hop a na 12. místě v Billboard Hot 100 a získal certifikát Gold. Singl skupiny 6IX9INE „Kooda“ byl také certifikován na zlato a dosáhl čísla 29 na americkém žebříčku R & B / Hip-Hop a 50 na vývěsní tabuli Billboard Hot 100. Jeho singl „Keke“ (s Fetty Wap a A Boogie wit da Hoodie) dosáhl čísla 20 na US Rap chart, # 22 na US R & B / Hip-Hop chart, a # 43 na Billboard Hot 100.

Hlášené dohody o záznamu : 6IX9INE se pomocí sociálních médií chlubil několika různými dohodami o nahrávání a správě. V lednu 2018 tvrdil (v nyní smazaném příspěvku Instagramu), že podepsal nahrávací smlouvu ve výši 7,5 milionu dolarů. O měsíc později tvrdil, že podepsal smlouvu o správě ve výši 15 milionů dolarů se společností Birdman's RICHGANG. Asi o měsíc později tvrdil, že podepsal dohodu ve výši 4,9 milionu dolarů na podporu společnosti vyrábějící sluchátka. Podle několika zasvěcených osob z oboru rekordů, které jsme oslovili, neexistují důkazy o tom, že by některá z těchto dohod byla vzdáleně skutečná.

Dohoda ve výši 10 milionů dolarů : V říjnu 2019 podepsal Tekashi potvrzenou nahrávací smlouvu s nahrávací společností 10K Projects. Dohoda má údajně hodnotu nejméně 10 milionů dolarů a bude zahrnovat dvě budoucí alba, jedno v angličtině a jedno ve španělštině.

GlobalStreamNow Deal: V červenci 2020 Tekashii oznámil, že uzavřel dohodu o 5 milionech dolarů s live streamingovou společností GlobalStreamNow. Dohoda pokrývá jeden virtuální výkon, který se bude konat 5. září 2020.

Bennett Raglin / Getty Images

Legální problémy : Tekashi69 byl několikrát zatčen. V roce 2015 se přiznal k trestnému činu používání dítěte při sexuálním výkonu. Dostal tři roky podmíněně a nemusel se registrovat jako sexuální delikvent, pokud se zdržel zveřejňování sexuálně explicitních obrázků online a získal svůj GED. Nakonec selhal ve svém testu GED. V červenci 2018 byl zatčen na základě mimořádného zatykače souvisejícího s incidentem, při kterém údajně někoho udusil v obchodě v Houstonu.

V roce 2018 byl zatčen za zbraně, drogy a vydírání. Aby se vyhnul 47letému trestu odnětí svobody, souhlasil, že bude svědčit proti skupině členů gangu Nine Trey Bloods. Svědčil několik dní v září 2019. Doložil, že Nine Trey Bloods Gang mu umožňoval v zásadě předstírat, že je členem, pokud financuje skupinu. Svědčil také o tom, že po vydání písně „Gummo“ začal na licenčních poplatcích za YouTube a poplatcích za živá vystoupení vydělávat v průměru 60 000 $ měsíčně.

V prosinci 2019 vstoupil do prohlášení o vině v rámci své dohodnuté dohody s vládními žalobci.

Za jeho spolupráci soudce nakonec nařídil, aby Tekashi sloužil pouhých 13 měsíců. Obžalovaným, proti nimž svědčil, hrozí doživotní trest.

22. března 2020 požádal o předčasné propuštění kvůli viru COVID-19, který se divoce šířil po celém vězeňském systému. Vláda nevznesla námitky a byl propuštěn 2. dubna. Vydání bylo naplánováno na srpen 2020.

Uvolnění : 8. května vydal Tekashi svou novou píseň „Gooba“ a doprovodné hudební video. Video rychle zničilo rekord největšího 24hodinového debutu hip-hopového videa na YouTube. Během 24 hodin mělo video 40 milionů zhlédnutí. Předchozí jednodenní hip-hopový rekord ve výši 38 milionů vytvořil Eminem v roce 2018 pro svou píseň „Killshot“.

Během týdne „Gooba“ prolomila 150 milionů zhlédnutí.

Téhož dne 8. května hostil Tekashi69 živý Instagram. Naladily se více než 2 miliony lidí současně, čímž se rozbil živý rekord Instagramu o více než 1,7 milionu.

Mezi příjmy z reklam na YouTube, licenčními poplatky Spotify a dalšími zdroji příjmů Tekashi veřejně prohlašoval, že za pouhý týden vydělal na Goobě 2 miliony dolarů. Rovněž oznámil svůj úmysl věnovat 10% ze zisku na charitu.

6IX9INE aka Tekashi69 Čistá hodnota
Čistá hodnota: 8 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse