5 míst v Las Vegas, kde si můžete dopřát chuť na kebab

SLS Las VegasSLS Las Vegas

Kuchyně Greene St.

Tento velký Palms speakeasy skrytý za vintage automatem na coly v arkádě získává více pozornosti pro umění na stěnách než pro jídlo šéfkuchaře Joe Zanelliho. Ale to je trochu nefér, s pokrmy, jako je jeho kuřecí kebab Jidori s kořením shawarma, podávaný s omáčkou tzatziki a čerstvou pečenou pitou, 18 $.

Palms, 702-942-7777, greenestkitchen.comDavid J. Crewe

David J. Crewe

video blue man group las vegas

Cleo

Středomořská restaurace v SLS Las Vegas/Sahara, pojmenovaná po Kleopatře, je přehlíženým klenotem, který ví, jak připravit známá jídla téměř stejně exoticky jako legendární královna. Kebab je dokonalým příkladem, který umožňuje hostům míchat jehněčí keftu, kuře, krevety, vepřový bůček a hovězí špízy wagyu. 32 $ za tři, s rýží).

kolik stojí macaulay culkin v roce 2016

SLS Las Vegas / Sahara,2535 Las Vegas Blvd. Jižní, slslasvegas.com

SLS Las Vegas

SLS Las Vegas

Řecký gril Meraki

Tato rychlá neformální příměstská řecká restaurace si díky svým cenově dostupným autentickým jídlům mezi místními kuchaři a kuchaři získala neuvěřitelnou popularitu. Zatímco jeho špízy jsou v nabídce uvedeny jako kalamakia, kuřecí, steakové a jehněčí odrůdy uspokojí jakoukoli touhu po kebabu, 14,50 až 16 $.

4950 S. Rainbow Blvd. 702-202-1002, merakigreekgrill.com

Řecký gril Meraki

Řecký gril Meraki

Lety

Nejnovějším místem tapas ve Stripu je import z Kalifornie, kde vystupuje bývalý šéfkuchař Beauty & Essex Kyle Kingrey. Jeho předkrm stix obsahuje dva špízy z thajského kuřete, krevety ancho a hovězího chimichurri, 18 dolarů.

Miracle Mile Shops, 702-268-7264, flightrestaurants.com

jaké je čisté jmění Johna Travolty
Lety

Lety

Špičkový golf

dobře google, jak starý je pat sajak

Říkají jim klacky ke sdílení, ale u nás vypadají hodně jako kebab. Nabízeny jsou tři různé odrůdy těchto nabodnutých proteinů: vepřové maso ve stylu pastora, thajské kuře a steak marinovaný v domácnosti, 10–16 $.

4627 Koval Lane, 702-933-8458, topgolf.com .

Nejlepší golf v Las Vegas

Nejlepší golf v Las Vegas