5 musí vidět sci-fi filmy na Netflixu

Zachary Quinto a Zoe Saldana ve filmu Star Trek Into Darkness (2013)Zachary Quinto a Zoe Saldana ve filmu Star Trek Into Darkness (2013)

Zdá se, že sci-fi filmy zaplňují pokladny tento měsíc počínaje Mezihvězdný a Velký hrdina 6 . Víme, že někdy může být obtížné dostat se do divadla, takže zde je pět sci-fi filmů, které je možné streamovat z Netflixu v pohodlí vašeho domova.

Star Trek do temnoty

akční zprávy kanálu 3 las vegas

Posádka hvězdné lodi Enterprise se vrací domů poté, co teroristický čin v rámci její vlastní organizace zničí většinu Hvězdné flotily a zanechá Zemi v krizovém stavu. Kapitán James T. Kirk s osobním skóre k vyrovnání vede svou posádku na misi s cílem zajmout zbraň jednoho muže hromadného ničení.Pokud jste neviděli předchůdce, Star Trek (2009), to je rozhodně nutnost vidět. Jedna z nejlepších věcí na restartu a jeho pokračování, Into Darkness, je, že nemusíte být trekkie s rozsáhlými znalostmi světa Star Trek, abyste mohli film ocenit. Pohodlně se tedy usaďte a užijte si dramatickou akci a dobrodružství ze hry Star Trek Into Darkness.

Star Trek Into Darkness stojí 93 procent za váš čas a OK od 13 let.

Klid

V tomto pokračování televizního seriálu Firefly cestuje skupina rebelů na okraj vesmíru na palubu své lodi Serenity mimo dosah Aliance, zlověstného režimu, který ovládá většinu vesmíru. Poté, co posádka přijme Simona a jeho psychickou sestru River, kterou právě zachránil před silami Aliance, zjistí, že je pronásleduje agent, agent Aliance, který se nezastaví před ničím, aby je našel.

V hlavních rolích Nathan Fillion , Alan Tudyk a Gina torres „Serenity je vesmírné dobrodružství, jaké jste ještě nikdy neviděli. Film má kreativní scénář, nápadité efekty a vynikající herecké výkony. Pokud zjistíte, že chcete víc, nebojte se, protože celá série Firefly je také na Netflixu.

Vyrovnanost je 89 procent stojí za váš čas a OK pro věk 15+.

Hellboy

Na konci druhé světové války se nacisté pokoušejí otevřít portál paranormální dimenzi, aby porazili spojence, ale jsou schopni přivolat pouze dětského démona, který je zachráněn spojeneckými silami a je nazýván Hellboy. O šedesát let později Hellboy slouží jako agent v Úřadu pro výzkum a obranu paranormálních jevů, kde za pomoci Abe Sapiena, muže s psychickými schopnostmi, a Liz Shermanové, ženy s pyrokinezí, chrání Ameriku před temnými silami.

Hellboy má způsob, jak vtáhnout diváky do podivného světa démonů a velmocí a současně si dělat legraci sám ze sebe.

Hellboy je 75 procent stojí za váš čas a OK pro věk 11+.

Snowpiercer

Když postapokalyptická doba ledová donutí poslední přeživší lidstvo na palubě super vlaku, který se rozprostírá po celém světě, jeden muž riskuje vše, aby zachránil lidskou rasu, a rozhodne se vést revoltu o ovládání motoru a budoucnosti světa.

Snowpiercer ukazuje novou stránku Chris Evans , známý především hraním Captain America. Zdá se, že film se více zabývá vyprávěním příběhu a uměleckou výpovědí, než zůstat konzistentní s fakty a vědou, která film řídí. Přesto je Snowpiercer překvapivě napínavý.

Snowpiercer stojí 75 procent za váš čas a je vhodný pro děti od 16 let.

Světová válka Z

Když bývalý vyšetřovatel OSN Gerry Lane a jeho rodina uvíznou v městské zácpě, cítí, že nejde o běžnou dopravní zácpu. Jeho podezření se potvrdí, když město najednou propukne v chaos. Smrtící virus, šířící se jediným kousnutím, dělá ze zdravých lidí něco zlého, nemyslícího a divokého. Vzhledem k tomu, že pandemie hrozí, že pohltí lidstvo, vede Lane celosvětové pátrání po zdroji infekce a se štěstím i po způsobu, jak zastavit její šíření.

diana ross a nejvyšší youtube

World War Z přináší intenzivní napětí se svým zajímavým zobrazením zombie. V tomto filmu a sérii scén, které nejsou pro slabé žaludky, je značné množství násilí, ale pokud se cítíte odvážně, tento film zdůrazňuje důležitost rodiny, zejména tváří v tvář chaosu a katastrofě. World War Z je 88 procent stojí za váš čas a OK pro věk 14+.