5 koncertů, které tento týden stihnete v Las Vegas

Zakk Wylde jako Zakk Sabbath hraje hudbu Black Sabbath během MMRBQ v pavilonu BB&T v sobotu 20. května 2017 v Camdenu, New Jersey (Foto Owen Sweeney/Invision/AP)Zakk Wylde jako Zakk Sabbath hraje hudbu Black Sabbath během MMRBQ v pavilonu BB&T v sobotu 20. května 2017 v Camdenu, New Jersey (Foto Owen Sweeney/Invision/AP) Joey Castillo, zleva, Zakk Wylde a Rob'Blasko Nicholson of ZAKK SABBATH pose at the Louder Than Life Festival on Sunday, Oct. 2, 2016, in Louisville, Ky. (Photo by Amy H ...Joey Castillo, zleva, Zakk Wylde a Rob 'Blasko' Nicholson ze ZAKK SABBATH pózují na festivalu Louder Than Life v neděli 2. října 2016 v Louisville, Ky. (Foto Amy Harris/Invision/AP) Zakk Wylde jako Zakk Sabbath hraje hudbu Black Sabbath během MMRBQ v pavilonu BB&T v sobotu 20. května 2017 v Camdenu, New Jersey (Foto Owen Sweeney/Invision/AP)

Zakk Sabbath

Black Sabbath už není, ale ikonický katalog průkopnických metalistů žije dál v rukou kytaristy Zakka Wyldeho zdobených lebkami. Silný šestistrunák absolvoval několik služebních povinností jako pomocník Ozzyho Osbournea a nyní ve 20 hodin zpívá písničky těchto netopýrů. Čtvrtek ve Vinylu v hotelu Hard Rock. Vstupenky jsou $ 25; volejte 702-522-8088.

ToadiesTito obchodně smýšlející texasané, kteří se umístili vysoko mezi nejstrašidelnějšími skupinami k útoku na alt-rockové rádiové vlny 90. let, zaznamenali prostřednictvím Possum Kingdom jeden z nejstrašidelnějších hitů své doby, jakýsi nadpřirozený stalkerský song, který je stejně znepokojivý jako frontman Vaden Todd Lewis 'I' m-off-my-meds yowl. Podívejte se na ně ve 21 hodin. Čtvrtek v Beauty Baru. Vstupenky jsou $ 20; volejte 702-598-3757.

Magpie Salute

Bývalý kytarista skupiny Black Crowes Rich Robinson debutuje s ptákem jiného peří prostřednictvím skupiny The Magpie Salute, jejíž sestava zahrnuje další dva veterány těch slavných jižanských rockerů (kytarista Marc Ford a baskytarista Sven Pipien). Desetičlenná skupina, která je coedem, doplňuje Crowesův bluesový bluster s obsazením zpěváků. Ty jonesin 'pro některé písně Crowes a další, získejte svůj Remedy v 19 hodin Středa v Brooklyn Bowl v The Linq. Vstupenky stojí 27,50 $ v předprodeji, 32 $ za představení; volejte 702-862-2695.

háček

Tito britští progrockeři slaví 10 let rozsáhlých vícedílných vokálních harmonií, propracovaných písniček, které občas zatlačí na dvacetiminutovou značku, a koncepčních alb o síle lidské víry v krvi určité mořské panny. Podívejte se na ně ve 20 hodin Pátek v Backstage Bar & Billiards. Vstupenky stojí 20 $ v předprodeji, 25 $ za představení; volejte 702-382-2227.

Sumec a Bottlemen

Tito stoupající britští rockeři hrdě přemýšlejí uvnitř boxu a přicházejí správně s průraznými džemy lehkými na přetvářku a těžkými na kocovinách. Podívejte se na ně v 19:30 Pátek v Brooklyn Bowl v The Linq. Vstupenky stojí 25 až 45 USD; volejte 702-862-2695.