5 nejlepších věcí, které můžete vidět, jíst a dělat v Life is Beautiful v pátek

Účastníci slaví během Pride Parade během 2. dne festivalu Life is Beautiful v dow ...Účastníci oslavují během Pride Parade během 2. dne festivalu Life is Beautiful v centru Las Vegas v sobotu 21. září 2019. (Chase Stevens/Las VegasJournal) @csstevensphoto Křižovatka South 8th Street a Fremont Street je zabalená během prvního dne Life is Beautiful v pátek 20. září 2019 v Las Vegas. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto

Life is Beautiful je dnes zpět.

Začněte 1. den festivalu v centru s oblíbenými headlinery a méně známými skrytými drahokamy v okolí festivalu.

Při čekání na to, až se na scénu postaví Tame Impala a Megan Thee Stallion, veďte svou festivalovou posádku ke skupinové meditaci, hrám s tematikou obchodu s potravinami, klubu country hudby a vaření ve stylu táborového ohně.Zde je pět nejlepších atrakcí, které byste si v pátek neměli nechat ujít.

nicola peltz transformátory poslední rytíř

Jídlo

Jste připraveni na táborák? Šéfkuchař Justin Kingsley Hall of Main St. Provisions připravuje během víkendu zážitek z vaření na přímém ohni s rotujícím obsazením místních kuchařů.

Šéfkuchař Laura Vargas z China Poblano od José Andrése bude podávat ohněm pečený elote s krevetami a kokosovým ceviche, (Life is Beautiful)

V pátek bude šéfkuchař Laura Vargas z China Poblano od José Andrése podávat ohněm pečené elote s krevetami a kokosovým ceviche, šéfkuchař Crystina Nguyen z This Mama's House bude vařit vepřové špízy z citronové trávy pálené na dřevě s pečenou lepkavou rýží a šéfkuchař Sam Marvin z Echo & Rig bude grilovat závěsnou panenku Icon XB Wagyu nad kalifornským červeným dubem.

V kulinářské vesnici vyhledejte Stripchezze Food Truck pro křupavé vaječné rolky z mac n ‘sýra a Saint Honore pro luxusní koblihy a beignety.

Ve směru hodinových ručiček zdola/zleva: couture Louis XIII, koblihy Le Chocolate, Pont Alexander a Raspberry Beret v Saint Honore v sobotu 1. června 2019 v Las Vegas. (Benjamin Hager/Las VegasJournal) @benjaminhphoto

Hudba

Silvestr 2021 las vegas

Headlineři Tame Impala a Megan Thee Stallion uzavírají první noc Tame Impala v Downtown Stage ve 23:25 hodin. a Megan Thee Stallion na Bacardi Stage ve 23:30 hod.

Hřebec Megan Thee vystupuje na předávání cen MTV Video Music Awards v Newarku, New Jersey. (Foto Charles Sykes/Invision/AP, soubor)

Country fanoušci se mohou podívat na nový Western Country Club v Western Hotel and Casino. V klubu se představí živé kapely, včetně The Rhyolite Sound v Las Vegas, line dance, hry a lekce od Stoney’s Rockin ‘Country.

Umění

Meow Wolf’s Omega Mart představí svůj Micro-Breakroom jen několik nákupních košíků od stadionu Huntridge.

Nate a Hila, školitelé zaměstnanců Omegamartu (Meow Wolf Las Vegas)

kdo je aktérem nové reklamy kfc

Rapující zaměstnanci Omega Martu Nate a Hila předvedou v 16:30, 18:00 45minutové sety s edukativně komediálním a kreativním hip-hopovým stylem inspirovaným uličkami Omega Martu. a 19:30 hod.

Během celého víkendu budou mít návštěvníci festivalu možnost získat titul Zaměstnanec okamžiku účastí v testu Omega Mart na testování produktového výzkumu. Budou také hry s tématikou obchodu s potravinami a první pohled na zbrusu nový nákladní vůz na rozvoz potravin Omega Mart, který vyrazí do ulic letos na podzim.

Zkušenosti

Deepak Chopra, světově uznávaný průkopník osobní transformace a zakladatel Nadace Chopra, bude denně vést akce zaměřené na zdraví a pohodu.

Deepak Chopra, světově uznávaný průkopník osobní transformace a zakladatel Nadace Chopra, bude denně vést akce zaměřené na zdraví a pohodu. (Život je krásný)

V 15:05 jsou návštěvníci festivalu pozváni, aby se připojili k Choprovi na Fremont Stage a zúčastnili se, když prostřednictvím masové meditace s průvodcem stanoví záměr na víkend.

Atd

Speciální verze Market in the Alley s více než 50 prodejci převezme Fremont Street mezi 10. a 11. dnem. Najděte prodejce, kteří vytvářejí a prodávají jedinečné umění, fotografie, šperky, lékárnické předměty, oblečení, dárky a další.