2 Chainz Net Worth

Kolik stojí 2 Chainz Worth?

Čistá hodnota společnosti 2 Chainz: 9 milionů $

Čisté jmění 2 Chainz: 2 Chainz je americký hip hopový umělec, který má čistou hodnotu 9 milionů dolarů. 2 Chainz, dříve známý jako Tity Boi, se stal jedním z nejznámějších rapperů moderní doby, zejména u jiných jižních hudebníků. Ačkoli je rapper známý tím, že má na krku dva řetízky, nosí často až sedm. Kromě rapu je 2 Chainz podnikatel, který během své kariéry prozkoumal mnoho podnikatelských aktivit.

Časný život: 2 Chainz se skutečně jmenuje Tauheed Epps a narodil se 12. září 1977 v College Parku ve státě Georgia. Ačkoli Epps vyrůstal v chudém sousedství, přesto tvrdě studoval na střední škole a ve své třídě promoval na druhém místě. Během svého mládí také hrál basketbal a stal se talentovaným hráčem. Navzdory tomu Epps stále vykazoval nepoddajnou sérii, když rozdával drogy svým spolužákům - včetně marihuany a kokainu. V 15 letech byl zatčen pro obvinění z držení kokainu. Během střední školy se Epps také poprvé začal věnovat hudbě a psal své první rapy s několika spolužáky.

Když odložil svůj trestní rejstřík stranou, byl Epps stále oddaným studentem a získal stipendium na Alabama State University. Hrál na vysokoškolském basketbalovém týmu a později promoval. 2 Chainz později odmítl fámy, že absolvoval univerzitu s 4.0 GPA. Rovněž uvedl, že krátce přestoupil na Virginskou státní univerzitu. Jako vysokoškolský basketbalový hráč ukázal Epps slib a získal několik působivých statistik.

Kariéra staré hudby: V roce 1997 přijala Epps umělecké jméno Tity Boi a ve spolupráci s přítelem z dětství Earlem Conyersem vytvořila hip-hopové duo Playaz Circle. Conyers, který se jmenoval Dolla Boy, pomohl 2 Chainz vydat jeho první nezávislé album „United We Stand, United We Fall“ v roce 2002. Na album upozornil rappera z Atlanty Ludacris, který tomuto duu pomohl získat proslulost prosazováním jejich skladby pro přehrávání v rádiu. Ludacris v té době žil ve stejném bytovém komplexu a pracoval jako DJ, protože se ještě nestal slavným.

Jejich rané spojení s Ludacrisem se ukázalo jako neuvěřitelně přínosné, protože rapper se okamžitě spojil s Playaz Circle poté, co se stal neuvěřitelně úspěšným. Přesvědčil 2 Chainz i Dolla Boy, aby podepsali smlouvu se svou nově vytvořenou nahrávací společností Disturbing Tha Peace. To se ukázalo jako odrazový můstek pro duo a v roce 2007 vydali své první studiové album „Supply & Demand“. Hlavní singl alba „Duffle Bag Boy“ se rychle stal oblíbeným fanouškem a představoval Lil 'Wayne. 2 Chainz předvedli singl na BET Hip-Hop Awards. Po vydání dalšího studiového alba 2 Chainz opustil Playaz Circle a Disturbing Tha Peace, aby se věnovali sólové kariéře.

Paras Griffin / Getty Images

Průlom jako sólový umělec: V roce 2011 si umělec dříve známý jako Tity Boi změnil jméno na 2 Chainz, protože měl pocit, že jméno bylo více „vhodné pro rodinu“ a hodilo se k jeho nastávající kariéře sólového umělce. Okamžitě vydal své první album jako sólový umělec - mixtape s názvem 'T.R.U. REALigion ' Se svým novým jménem a zavedenou kariérou sólového umělce spolupracoval 2 Chainz se známými umělci, jako jsou Kanye West a Nicki Minaj.

V roce 2012 byl 2 Chainz připraven vydat své debutové studiové album jako sólový umělec. Album mělo název „Based on a T.R.U. Story, “a zahrnoval singl s názvem„ No Lie “, který představoval Drake. Album debutovalo na prvním místě v Billboard Top 200 a za jediný týden se ho prodalo 147 000 kusů. Ačkoli album přijalo protichůdné recenze, bylo velkým úspěchem pro 2 Chainz ve všech ostatních počtech. Umožnilo mu to cestovat na mezinárodní scéně vyprodaným davům a album bylo nominováno na nespočet ocenění, včetně tří cen Grammy. 2 Chainz také získal řadu BET Hip Hop Awards za album a podařilo se mu zajistit různé lukrativní dohody o podpoře s různými značkami.

2 Chainz vydal své druhé studiové album B.O.A.T.S. II: Me Time, 'v roce 2013. Dolla Boy na albu opět spolupracoval s 2 Chainz, stejně jako Lil' Wayne, Drake, Fergie, Pharrell Williams, T-Pain, Rich Home Quan a mnoho dalších významných umělců. Ačkoli to nebylo tak úspěšné jako 'Based on a T.R.U Story', album dostalo lepší recenze.

V roce 2016 vydala společnost 2 Chainz společné album s Lil 'Waynem nazvané „ColleGrove“. Později v tomto roce vydal další dva mixtapes. V roce 2017 vydal 2 Chainz své čtvrté studiové album „Pretty Girls Like Trap Music“. Album opět obsahovalo spolupráci s řadou dalších umělců a bylo neuvěřitelně dobře přijato. V té době kritici uvedli, že je to jeho zatím nejlepší album. V roce 2019 vydala společnost 2 Chainz další studiové album s názvem Rap Or Go To The League '

Osobní život: V roce 2018 se 2 Chainz oženil se svou přítelkyní Kesha Ward. Spolu mají tři děti, z nichž nejstarší se narodilo v roce 2008.

Legální problémy: 2 Chainz byl zatčen a obviněn z držení drog vícekrát. Jedna z nejpozoruhodnějších situací zahrnovala zastavení 2 Chainzova autobusu poté, co byl uvnitř policie podezřelý z užívání marihuany. Řidič autobusu turné odmítl nechat policistu prohledat autobus, a tak byl autobus odtažen do nedalekého policejního centra. Nakonec byl vydán rozkaz a policisté našli na palubě několik střelných zbraní.

Podniky mimo rapování: Společnost 2 Chainz vytvořila oděvní společnost, která prodává mikiny a svetry. Zajistil také dohody o podpoře značky s Adidas a Beats By Dre, abychom jmenovali jen několik. 2 Chainz také vlastní menšinový podíl v College Park Skyhawks.

2 Chainz Net Worth

2 Chainz

Čistá hodnota: 9 milionů $
Datum narození: 12.9.1977 (43 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 5 v (1,96 m)
Profese: Rapper, hudební umělec, skladatel, hudební producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse