14 milionů $ Démon s miskou AWOL v Palms

Socha Démona Damiena Hirsta s miskou v nočním klubu KAOS a Dayclub v Palms v Las Vegas ...Socha Démona s mísou Damiena Hirsta v nočním klubu KAOS a Dayclub v Palms v Las Vegas. (Foto Megan Blair) Resorts World Las Vegas odhaluje svou LED obrazovku s ohňostrojem ke Dni nezávislosti v sobotu 4. července 2020 v Las Vegas. (Ellen Schmidt/Las VegasJournal) @ellenkschmidttt

Nahá, 60 stop dlouhá postava se často nestane AWOL, ale je tomu tak Damiena Hirsta Socha démona s miskou v dlaních.

Středobod hotelu krátkodobý noční a denní klub Kaos byl vytržen ze svých rašelinišť. Důkazem odchodu obřího uměleckého díla byl režijní snímek z KSNV-TV, Channel 3’s Chopper Tom Hawley , zveřejněno na jeho twitterovém kanálu v pondělí ráno. Výstřel ukázal otevřený prostor, kde kdysi stál Demon.

Představitelé hotelu potvrzují pouze to, že socha je ve skutečnosti pryč (dostali jsme to). Zkontroloval někdo Bliss Dance? Možná ti dva utekli společně…Ale ve skutečnosti je to obrovský rozvoj v umělecké komunitě. Majitelé palem Lorenzo a Frank Fertitta III patří mezi významné sběratele umění top 200 v zemi podle obchodní publikace ArtNEWS.

Bratři a majitelé staničních kasin vlastní kus, jeden z několika počatků Hirsta zobrazených na pozemku Palms. Jeho práce zahrnuje třísegmentového žraloka v baru Neznámý. Hotel také vyvinul v hotelu dvoupatrovou Hirst Empathy Suite, jednu z nejdražších apartmánů na světě za 100 000 $ za noc s minimem na dvě noci.

Socha Démona s mísou, dokončená v roce 2014, má hodnotu údajně 14 milionů dolarů. Není nepředstavitelné, že by Fertittas měl plány pronajmout si kus na výstavu nebo jej možná prodat na volném trhu. Ale pro tuto skvěle nahou sochu bude odhaleno více.

To je zábava

Resorts World Prezident Las Vegas Scott Sibella říká, že resort má rozsáhlé koncepty zábavy nad rámec svého divadla v Resorts World. Sibella zmínila 400-500 míst k sezení, rozšířený salonek plánovaný pro hotelovou zábavní zónu. Sibella souhlasila, že tato myšlenka odráží Rhythm & Riffs v Mandalay Bay, Loser’s Bar & Grill v MGM Grand a Parlor v The Mirage, ale mnohem větší.

Na tomto místě mohou hrát plné kapely, sólisté, DJs a dokonce i stand-up komiksy. Přidám kouzelníky, protože #Vegas.

Přinášíme tu nejlepší zábavu vážně, řekla Sibella v pondělí odpoledne v telefonním rozhovoru. V celé nemovitosti budeme mít plány na zábavu. Tento týden budeme mít od veterináře resortu další.

Nové video z červené

Anne Martinez z Red Penny Arcade, kromě mnoha dalších projektů vydal No Time to Die. Metalová hymna je nyní ke konzumaci na YouTube.

Martinez je podporován bezva kapelou: Jeff Tortora na bicí, Jason davis na kytaru, David warner na strunách a Tom neves na basu. Andrew Beldy vyrobeno v Electric Recording Studio. Píseň skáče, a to by mohl být skutečný kreativní tým na plný úvazek.

Královská vzpomínka

Před několika lety jsme se pobavili na stadionu Lagasse v Palazzo. Myslím tím Rob Riggle a já.

Bývalý korespondent a herec The Daily Show on Comedy Central a komiks na zpravodajství NFL společnosti Fox Sports se objevil v listopadu 2014 a znovu v září 2016. Prosazoval svou linii Loaded Vodka. Ve skutečnosti to tlačil ve formě střel Jell-O na velké kovové podnosy.

Riggle jednou strávil víkend v Las Vegas s rozpočtem 30 $ na hazard. Skončil hraním blackjacku za 3 dolary v O’Shea's a procházel celý svůj pobyt. A dostal jsem nápoje zdarma, řekl v rozhovoru pro rok 2014.

Riggle v ‘16 neměl takové štěstí. Na stadionu v Kansas City Royals uzavřel budoucí sázku na vítězství ve světové sérii 2015 a skutečně vyhrál. Když se ale vrátil vyzvednout, lístek vypršel.

Takže je to, jako bych prohrál, řekl Riggle. Nemůžu si stěžovat. Na drobném tisku je uvedeno, že musíte sbírat za 180 dní. Přesto královský průšvih.

Zkuste patu

Růže. Králičí. Lhát. ve společnosti The Cosmopolitan General Manager Eric Adams má vynikající vedlejší koncert, zvláště pokud jste náhodou pes.

Adams založil v Las Vegas značku krmiv pro psy Dog & Whistle. Předměty jsou lehce uvařené, neobsahují žádné konzervanty, maso a zelenina pocházejí z amerických farem a semena a oleje z místních zdrojů. Lidé a psi mohou toto jídlo jíst. Brzy to zjistím; Mohu ověřit, že lidskou potravou RRL (zejména lanýžovým mac a sýrem) je odumírání kožešin. Ehm, pro.

kolik stojí oprah winfrey